FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13839404142168»
valentin2day23.12.2009 20:28

popotolit

AG23.12.2009 20:30

frustrat

RaMs3s23.12.2009 21:29

trist

BAF-kimi23.12.2009 21:32

CoKaLar

RaMs3s23.12.2009 21:42

un natafleț

BAF-kimi23.12.2009 21:46

impiedicat

KERATOCONUS23.12.2009 22:29
BAF-kimi23.12.2009 22:43

Are o voce, parca-l strange cineva de oo.

RaMs3s23.12.2009 22:45

n-are voce

BAF-kimi23.12.2009 22:46

Are voce de soprana.

RaMs3s23.12.2009 22:49

nu apreciaza cum trebuie muzca clasica

 

[ altu' e cu vocea de soporana :)) ]

BAF-kimi23.12.2009 22:52

Seamana cu o balerina.

RaMs3s23.12.2009 22:55

e o balerina

BAF-kimi23.12.2009 22:57

Are doar un ou. :)

RaMs3s23.12.2009 23:00

tu esti de vina pofticiosule ca am doar un ou

BAF-kimi23.12.2009 23:01

Are doar un ou, din cauza unui picior bine plasat.

RaMs3s23.12.2009 23:02

gay pervers . viseaza baieti cu un singur ou !

BAF-kimi23.12.2009 23:07

Are un poster in camera cu Dan Voiculescu gol.

KERATOCONUS23.12.2009 23:11

virgin

David23.12.2009 23:12

Are un Mircea Badea,Gadea &co.,deci tot setul de gonflabile goale in pozitii provocatoare cu urme albe dubioase intre bucile acestora!

LE:era pentru BAF,dar Kera,daca te-ai bagat....

BAF-kimi23.12.2009 23:13

are silicoane in buci si in buze

David23.12.2009 23:14

Are silicoane la oo.

BAF-kimi23.12.2009 23:16

azi de dimineata a mancat 2 oo de taran, pardon de tara

RaMs3s23.12.2009 23:59

se uita la Aniela

David24.12.2009 07:33

N-avea somn.

«13839404142168»