FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13637383940168»
Maye22.12.2009 19:12

Se uita acum la Nasul.

AG22.12.2009 19:31

se uita la nasa

Maye22.12.2009 19:33

Are internet.

1on22.12.2009 19:47

A votat ca tata.

Minte iar. Mă uitam la Realitatea. La Mogulul Vântu.

 

Maye22.12.2009 19:52

Are un tata inteligent.

1on22.12.2009 19:54

A votat ca mama.

red&blue_boy22.12.2009 20:04

Nu prea asculta de parinti...

KERATOCONUS22.12.2009 20:08

Are cei sapte ani de-acasa.

red&blue_boy22.12.2009 20:12

De regula pasnic,doar cand aude numele de Becali face urat...

David22.12.2009 21:54

viu

Maye23.12.2009 08:49

Traieste intr-un oras cu pidze faine.

MoWeed23.12.2009 08:49

Viseaza sa fie o pidza faina

Maye23.12.2009 08:53

E o pidza faina

MoWeed23.12.2009 08:53

Ce gay

Maye23.12.2009 08:55

Stim ca esti gay.

MoWeed23.12.2009 08:56

Travestitule

Maye23.12.2009 09:09

Sobolanule.

Daniel-Ionut23.12.2009 09:18
Mayeu
MoWeed23.12.2009 09:18

Fan Barcelona

Daniel-Ionut23.12.2009 09:20

Niciodata!

Maye23.12.2009 09:23

Fanul meu.

Daniel-Ionut23.12.2009 09:28

De la țară!

MoWeed23.12.2009 09:29

Stie ca Real sunt de kkt :D

Daniel-Ionut23.12.2009 09:31

Stie ca Real este cea mai buna echipa a tuturor timpurilor, dar nu vrea sa recunoasca...

MoWeed23.12.2009 09:33

Cea mai buna echipa a tuturor timpurilor e cea a Barcelonei de anul asta

«13637383940168»