FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«13334353637168»
red&blue_boy21.12.2009 07:50

A jucat in The Simpsons !

Maye21.12.2009 08:05

Provine dintr-un judet comunist , cumparat cu mici si araturi de toamna.

Ronnie21.12.2009 08:11

O tinichea.

Maye21.12.2009 08:16

O comoara de aur.

red&blue_boy21.12.2009 08:18

Provine dintr-un judet basescian,cu resedinta condusa de un nazist !

Daniel-Ionut21.12.2009 08:19

Tovarasul de de'asupra tovarasului de mai sus: daca o sa ajunga vreodata userul asta moderator imi dau singur demisia... ma vaneaza inca dp acum

 

Tovarasul de mai sus: Realist

Maye21.12.2009 08:22

Un vanat.

red&blue_boy21.12.2009 08:27

Ar fi vrut sa faca parte din guvernul Boc,sa imparta barem acelasi portofoliu sau pat cu Udrea...

Maye21.12.2009 08:33

Miner

red&blue_boy21.12.2009 08:43

johannist

Marius21.12.2009 08:44

plictisitori

klaus_e8921.12.2009 08:58

plictisit

bodanelu21.12.2009 09:10

posesor de ford

Maye21.12.2009 09:11

posesor de burta :D

1on21.12.2009 09:19

A votat ca Ridzi.

Maye21.12.2009 09:23

Votant.

vlad21.12.2009 09:53

salam si branza.

 

 

Maye21.12.2009 11:59

cas si slanina

David21.12.2009 14:47

Castravete PD-List

AG21.12.2009 21:58

ateu

RaMs3s21.12.2009 23:27

se iubeste in secret cu clover

red&blue_boy22.12.2009 06:58

Se da cu saniuta cu fetele lui Jiji !

Maye22.12.2009 09:24

o bambardeste pe aia mare a ciobanului

1on22.12.2009 09:42

A votat ca Stolojan.

Daniel-Ionut22.12.2009 09:58

Unu' ON

«13334353637168»