FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12930313233168»
Maye18.12.2009 21:37

Calca des in rahat.

MoWeed18.12.2009 21:37

e fan Salam

Maye18.12.2009 21:39

e Salam

MoWeed18.12.2009 21:39

Nu se duce la mars Duminica

Maye18.12.2009 21:40

Se duce la biserica Duminica.

MoWeed18.12.2009 21:41

Sarbatoreste Hannukah

KERATOCONUS18.12.2009 21:41

Ardelean suspect de rapid in postari. :hmmm:

Maye18.12.2009 21:42

Bucurestean gelos pe ardeleni.

valentin2day18.12.2009 21:42

se duce la biserica la pomeni

Maye18.12.2009 21:43

Om ce stie adevarul , cu specificarea ca ma duc doar pentru rachiu si vin.

MoWeed18.12.2009 21:43

se duce la inmormantari ale strainilor pentru pomeni :D

Ronnie18.12.2009 21:43

Vrea scandal.

MoWeed18.12.2009 21:44

Ii e frica de scandal

Maye18.12.2009 21:46

Un fricos la scandaluri.

Ronnie18.12.2009 21:46

El pierde timpul gen, freaca :) gen, pierde-vara...

KERATOCONUS18.12.2009 21:46

Nu l-as bate, pentru ca mi-e mila de el.

Maye18.12.2009 21:46

Spamer.

MoWeed18.12.2009 21:47

Face off-topic la greu

KERATOCONUS18.12.2009 21:47

Ar trebui sa ia o pauza.

Ronnie18.12.2009 21:48

Cel mai slab moderator.

 

PS: Iar se baga KERATOCONUS in fata. Merita ban! :D

MoWeed18.12.2009 21:48

Ultima femeie moderator

Maye18.12.2009 21:48

Stie ca KERATOCONUS merita ban.

KERATOCONUS18.12.2009 21:50

Visul lui e sa ajunga super moderator pe FCS.

Maye18.12.2009 21:51

Nu imi cunoaste idealurile.

KERATOCONUS18.12.2009 21:53

Deci vrea sa fie admin. :D

«12930313233168»