FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«12122232425168»
RaMs3s13.12.2009 22:24

se duce cu mami cu cumparaturi

red&blue_boy13.12.2009 22:25

Crede ca nu stiu de gluma,hahalera !!! :D

 

p.s. cine se supara e o mare oaie !!!

KERATOCONUS13.12.2009 22:25

ghicitoare, manca-ti-as!

 

 

kaymack13.12.2009 22:26

mancai-ar Becali "ghicitoarea" (paroasa) (am devenit agramat cu atatia becalisti pe langa mine)

RaMs3s13.12.2009 22:27

agata piz.de pe hi5

red&blue_boy13.12.2009 22:27

agata piz.de pe hi6

kaymack13.12.2009 22:28

intra zi de zi ,noapte de noapte pe redtube

KERATOCONUS13.12.2009 22:28

Vrea sa se insoare cu una dintre cele trei fetite ale ciobanului schizofrenic, pentru a pune mana pe avere, desi la Amsterdam, le-a vazut ca sunt urate.

 

 

red&blue_boy13.12.2009 22:29

are fantezii cu nevasta lu'Jiji !

kaymack13.12.2009 22:29

e buna

RaMs3s13.12.2009 22:30

nu-l duce capu !

 

ba cine e buna " red%blue_boy" :)) nu stii regulile !!!

 

hi6 e chiar marfa saitu :))

KERATOCONUS13.12.2009 22:33

Umbla travestit in simpson.

 

 

kaymack13.12.2009 22:35

umbla travestit in viata de zi cu zi.

KERATOCONUS13.12.2009 22:36

wannabe travestit.

red&blue_boy13.12.2009 22:36

imi face avansuri ! :D

 

p.s. era pt kaymack

KERATOCONUS13.12.2009 22:36

piei satana!!! :D

RaMs3s13.12.2009 22:37

are gratar pe piept

red&blue_boy13.12.2009 22:37

e pervers

 

 

kaymack13.12.2009 22:37

poarta chiloti roz (ramses)

RaMs3s13.12.2009 22:38

are tanga

 

KERATOCONUS13.12.2009 22:38

Femeile il ocolesc din cauza chestiei mici. :)

RaMs3s13.12.2009 22:40

invidios pe succesul meu

 

chestia mica...alocatia / salariu ? :))

kaymack13.12.2009 22:40

intrati aici 1 min :)

KERATOCONUS13.12.2009 22:42

Viseaza numai torte si stroboscoape.

kaymack13.12.2009 22:43

se excita cand vede un jandarm

«12122232425168»