FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11617181920168»
David12.12.2009 19:39

Looney Toons.

Maye12.12.2009 20:06

Cacatu.l praf.

red&blue_boy12.12.2009 21:20

Se uita la Valencia-Real !

1on12.12.2009 21:27

Vorbește cu "no" și scrie cu "noah"

red&blue_boy12.12.2009 21:35

Ii place cum vorbesc ! :D

AG12.12.2009 22:03

moara stricata

red&blue_boy12.12.2009 22:08

Moara reparata !

Maye12.12.2009 23:15

fan

1on12.12.2009 23:37

A votat ca Onțanu.

valentin2day12.12.2009 23:43

nu face cinste de sf Ioan

mihaitza8513.12.2009 07:28

nu se mai suporta!

red&blue_boy13.12.2009 09:40

Cere sacrificiu pentru performanta.

OTAKU13.12.2009 09:57

wannabe ultras

red&blue_boy13.12.2009 09:59

Ultras...Vrea sa fim iar campioni...

KERATOCONUS13.12.2009 10:28

Wannabe hooligan.

AG13.12.2009 10:31

SUDist

RaMs3s13.12.2009 10:37

tractor-ist

Maye13.12.2009 10:42

internaut

1on13.12.2009 11:03

pedelist

Maye13.12.2009 11:07

student pre(a)ocupat

AG13.12.2009 11:16

student de inchiriat

Maye13.12.2009 11:58

astazi se vinde ieftin

STELIST 8613.12.2009 12:55

Cedry2k!!! !

Maye13.12.2009 13:13

un repetitiv.

red&blue_boy13.12.2009 14:17

suparat pe GSP...

«11617181920168»