FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11415161718168»
KERATOCONUS10.12.2009 22:07

A vrut sa se faca miner, dar a renuntat la idee.

 

PS: me*da juve! :bananadance:

 

 

Maye10.12.2009 22:10

Om cu melodii bune puse pe topicul avizat :)

red&blue_boy10.12.2009 22:14

Fan Barcelona...

Maye10.12.2009 22:19

Om care spune gresit despre mine ca as fi fan Barca.

1on10.12.2009 23:06

Poartă la avatar o poză luat de pe wikipedia care nu mai este de actualitate.

valentin2day11.12.2009 01:58

Pac, Pac

O litera a mancat!

 

 

... o poză luat de...

 

AG11.12.2009 08:01

nu ne suporta

red&blue_boy11.12.2009 09:57

Vrea sa cante cu Adrian pruncu' minune si Guta...

RaMs3s11.12.2009 10:32

deja canta cu Adrian si Guta

Daniel-Ionut11.12.2009 10:38

Deja fanul celor mentionati.

KERATOCONUS11.12.2009 10:41

Un elev de nota zece...doar la purtare.

red&blue_boy11.12.2009 11:15

N-a avut nota 10 la purtare.

valentin2day11.12.2009 14:13

batea profesorii prin clase

AG11.12.2009 18:09

pupa profele in pasarica

David11.12.2009 18:52

Pupa pensionare in pasarica.

1on11.12.2009 19:06

departe

The Game11.12.2009 19:23

Cel mai inrait Jiji hater pe care l-am vazut vreodata

1on11.12.2009 19:34

Nu știu când, că io nu l-am văzut niciodată. (cel puțin, nu-l știu)

bodanelu11.12.2009 21:05

falsificator :D

1on11.12.2009 21:17

ostenit

red&blue_boy11.12.2009 21:19

odihnit

1on11.12.2009 21:32

hodinit

red&blue_boy11.12.2009 21:51

Face urat cand aude numele Becali.

RaMs3s11.12.2009 21:54

spala vasele dupa ce termina masa

red&blue_boy11.12.2009 21:56

spala pe jos dupa ce termina masa...

«11415161718168»