FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«11213141516168»
red&blue_boy09.12.2009 21:58

E Valentin doar astazi ...

AG09.12.2009 22:45

valentina lui Valentin >:)

1on10.12.2009 00:29

Doarme.

AG10.12.2009 08:47

doarme acuma,k eu m-am trezit :D

red&blue_boy10.12.2009 08:54

Ar vrea sa doarma cu 1on !

AG10.12.2009 10:02

el a dormit cu 1on, si nu numai

red&blue_boy10.12.2009 10:44

Viseaza cu baieti. :D

vlad10.12.2009 10:48

a facut un plod cu 1on.

red&blue_boy10.12.2009 10:56

Ar vrea sa faca un plod cu Naomi...

vlad10.12.2009 11:01

Este gelos si confuz. Crede ca un hetero vrea sa intervina in casnicia lui cu Naomi.

red&blue_boy10.12.2009 11:26

Crede ca toti pe care nu-i cunoaste n-ar fi hetero...

Are fantezii cu fetele lui Jiji...

Ronnie10.12.2009 12:02

Poate sa faca poze HD cu nokia 1100.

red&blue_boy10.12.2009 12:04

Vede meciurile in HD la televizor Diamant...

AG10.12.2009 12:21

vede televizioare hd in sticle de bere

red&blue_boy10.12.2009 12:25

Vede televizoare HD in sticle de vin...

AG10.12.2009 12:42

vede HD prin ochii

KERATOCONUS10.12.2009 12:48

poarta sapca burberry, pe maro in patratele

red&blue_boy10.12.2009 12:59

Asculta muzica buna...

Maye10.12.2009 13:42

Forza Aurul Brad.

valentin2day10.12.2009 13:45

Isi vrea clubul inapoi.

1on10.12.2009 14:03

nu-i suportă

Maye10.12.2009 14:05

cotizant.

AG10.12.2009 14:39

malaciucar

bodanelu10.12.2009 14:52
Are Gușă
Ronnie10.12.2009 15:11

E specialistu' in calculatoare de pe forum!

«11213141516168»