total pe langa chestiune
total pe langa chestiune
forza Sporting !!!
poarta sapca si gluga la meciurile din Ghencea
P.S.(pentru "prietenul" meu sibian Maye):Se cam pisa Mediasul pe voi in ultimii ani din punct de vedere sportiv.De cand n-ati mai respirat voi aerul primei ligi fotbalistice din Romania?De cat timp va zbateti in mediocritatea diviziilor inferioare?In plus am ajuns in ultimii ani sa va depasim si la sportul vostru favorit baschetul.Si toate astea desi Mediasul e un oras mult mai mic decat sibiul!!!Haide GAZU!!!
Ba hai tu mars pe site-ul gazului.
cine-i ratatu' ala ?e off-topic demult timp ! ..numai cu astia de la gaz metan nu intrai Maye in polemici ...
a fost o greseala ca s-a nascut
Prezinta deficiente mentale si incearca sa ne impresioneze cu ineptiile sale.
incearca sa faca pe filozoful,fiind de fapt un pacient de la 9
Bai, terminati!
Fost moderator... ![]()
incearca sa faca pe filozoful,fiind de fapt un pacient de la 9
E genul de suporter care il asteapta pe cioban dupa meciuri ca sa ii ceara bani.
Si-am terminat! ![]()
A terminat! ![]()
mare norocos in Liga FCS
N-a terminat.
Grup: membri AISS
Grup: fani FC Barcelona ![]()
mulge oile lui Gigi (si eu am terminat) !
probabil anti-becalist,ca si mine de altfel...
un om pasnic
Uita dar nu iarta. ![]()
stie si el ca e mai tare Fifa Manager decat Football Manager ![]()
Nu stie sa minta.
esti unul dintre cei mai seriosi utilizatori.
Crede in cuvintele lui Boloni.
Nu-i plac ungurii
un mizilic ratacit.
@SS Lazio
Am mai luat la plua de cocalari de astia din Medias , dar ce-i drept nu pe forum ![]()