FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14344454647168»
danimarcu28.12.2009 22:01

total pe langa chestiune

red&blue_boy28.12.2009 22:44

forza Sporting !!!

Maye28.12.2009 23:28
poarta sapca si gluga la meciurile din Ghencea

 

P.S.(pentru "prietenul" meu sibian Maye):Se cam pisa Mediasul pe voi in ultimii ani din punct de vedere sportiv.De cand n-ati mai respirat voi aerul primei ligi fotbalistice din Romania?De cat timp va zbateti in mediocritatea diviziilor inferioare?In plus am ajuns in ultimii ani sa va depasim si la sportul vostru favorit baschetul.Si toate astea desi Mediasul e un oras mult mai mic decat sibiul!!!Haide GAZU!!!

Ba hai tu mars pe site-ul gazului.

S.S.Lazio29.12.2009 01:18

cine-i ratatu' ala ?e off-topic demult timp ! ..numai cu astia de la gaz metan nu intrai Maye in polemici ...

ssilviu_1929.12.2009 10:01

a fost o greseala ca s-a nascut

KuzMaN29.12.2009 11:04

Prezinta deficiente mentale si incearca sa ne impresioneze cu ineptiile sale.

 

 

 

 

 

ssilviu_1929.12.2009 11:39

incearca sa faca pe filozoful,fiind de fapt un pacient de la 9

Ronnie29.12.2009 11:44

Bai, terminati!

Daniel-Ionut29.12.2009 11:48

Fost moderator... :shifty:

KuzMaN29.12.2009 11:48
incearca sa faca pe filozoful,fiind de fapt un pacient de la 9

E genul de suporter care il asteapta pe cioban dupa meciuri ca sa ii ceara bani. 

 

 

Si-am terminat!  :))

 

 

Daniel-Ionut29.12.2009 11:51

A terminat! :)

ssilviu_1929.12.2009 11:58

mare norocos in Liga FCS

danimarcu29.12.2009 12:00

N-a terminat.

Daniel-Ionut29.12.2009 12:17

Grup: membri AISS

ssilviu_1929.12.2009 12:27

Grup: fani FC Barcelona :D

S.S.Lazio29.12.2009 12:36

mulge oile lui Gigi (si eu am terminat) !

ssilviu_1929.12.2009 12:37

probabil anti-becalist,ca si mine de altfel...

KuzMaN29.12.2009 12:42

un om pasnic

Ronnie29.12.2009 12:51

Uita dar nu iarta. :D

ssilviu_1929.12.2009 13:24

stie si el ca e mai tare Fifa Manager decat Football Manager :D

Ronnie29.12.2009 13:37

Nu stie sa minta.

danimarcu29.12.2009 15:04
esti unul dintre cei mai seriosi utilizatori.

 

STELIST 8629.12.2009 16:05

Crede in cuvintele lui Boloni.

ssilviu_1929.12.2009 16:43

Nu-i plac ungurii

Maye29.12.2009 17:20

un mizilic ratacit.

 

@SS Lazio

 

Am mai luat la plua de cocalari de astia din Medias , dar ce-i drept nu pe forum :D

«14344454647168»