betiv
betiv
A votat ca maye.
A votat ca Roberta Anastase.
n-a votat.are dunga rosie pe buletin
ma scoate pe mine de la reanimare
huligan fara servici.
Un derbedeu din Peluza Sud care este interzis pe stadionul Ghencea, pentru ca l-a jignit pe nea Gigi.
La 1 postare de 1000! (999) ![]()
alt huligan fara servici.
Baiat de bani gata.
Il cunoaste pe Lazio.
vreau sa fie ca lazio
incearca sa fie ca Lazio.
E greuuu cu Lazio, hahalerelor!...Forza Lazio!
Are acelasi avatar ca tata.
PS: Ce-i aici ma? Lazio-mania? ![]()
**** medias
Avem echipa in Liga I la fotbal
Voi?Pe unde mai sunteti?(intrebare valabila si pentru bacauanul de mai sus)
Haide Gazu,Hai baietii!!!
off-topic
Respecta intotdeauna regulamentul.
Derbedeu...de pe livesport
E posibil sa ia ban pentru spam.
omul care o sa-mi explice si mie ce-i ala spam:))
E un pic confuz, dar in scurt timp se va lamuri. ![]()
Face pe desteptul
becalist...uraste derbedeii din peluze.
I-a trimis scrisori penthouse lui Mos craciun...