FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14142434445168»
bodanelu27.12.2009 10:07

betiv

1on27.12.2009 10:10

A votat ca maye.

red&blue_boy27.12.2009 10:14

A votat ca Roberta Anastase.

RaMs3s27.12.2009 12:29

n-a votat.are dunga rosie pe buletin

AG27.12.2009 15:52

ma scoate pe mine de la reanimare

S.S.Lazio27.12.2009 16:11

huligan fara servici.

KERATOCONUS27.12.2009 17:13

Un derbedeu din Peluza Sud care este interzis pe stadionul Ghencea, pentru ca l-a jignit pe nea Gigi.

 

 

Daniel-Ionut27.12.2009 17:20

La 1 postare de 1000! (999) :D

S.S.Lazio27.12.2009 17:49

alt huligan fara servici.

KERATOCONUS27.12.2009 18:05

Baiat de bani gata.

David27.12.2009 18:28

Il cunoaste pe Lazio.

AG27.12.2009 18:44

vreau sa fie ca lazio

S.S.Lazio27.12.2009 18:48

incearca sa fie ca Lazio.

KERATOCONUS27.12.2009 18:50

E greuuu cu Lazio, hahalerelor!...Forza Lazio!

Ronnie27.12.2009 19:01

Are acelasi avatar ca tata.

 

PS: Ce-i aici ma? Lazio-mania? :))

ssilviu_1927.12.2009 19:08
**** medias

Avem echipa in Liga I la fotbal :D Voi?Pe unde mai sunteti?(intrebare valabila si pentru bacauanul de mai sus) :D Haide Gazu,Hai baietii!!!

danimarcu27.12.2009 19:17

off-topic

KERATOCONUS27.12.2009 19:34

Respecta intotdeauna regulamentul.

 

 

ssilviu_1927.12.2009 19:36

Derbedeu...de pe livesport

KERATOCONUS27.12.2009 19:41

E posibil sa ia ban pentru spam.

 

 

ssilviu_1927.12.2009 19:44

omul care o sa-mi explice si mie ce-i ala spam:))

KERATOCONUS27.12.2009 19:53

E un pic confuz, dar in scurt timp se va lamuri. :)

Guardian27.12.2009 20:09

Face pe desteptul

KERATOCONUS27.12.2009 20:11

becalist...uraste derbedeii din peluze.

red&blue_boy27.12.2009 20:14

I-a trimis scrisori penthouse lui Mos craciun...

«14142434445168»