FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14243444546168»
KERATOCONUS27.12.2009 20:17

Nu crede in Mos Craciun. :(

Guardian27.12.2009 20:17

mare mincinos

KERATOCONUS27.12.2009 20:18

E pacatos, il face pe Mos Craciun mincinos. :cursing:

red&blue_boy27.12.2009 20:25

E in secret impresarul lui Mos Craciun...

KERATOCONUS27.12.2009 20:27

Vrea sa faca o combinatie cu Mos Craciun.

red&blue_boy27.12.2009 20:30

vrea sa se combine cu Mos Craciun la cartela...

S.S.Lazio27.12.2009 21:00

e fan lazio !

red&blue_boy27.12.2009 21:06

Sufera mult pentru Lazio!

 

ps : sunt fan Milan...

KERATOCONUS27.12.2009 21:23

Nu-l sufera pe Lazio! :mellow:

 

PS:

:hypocrite:
ssilviu_1927.12.2009 21:31

ii e dor de meciurile cu atmosfera incendiara din Ghencea :D

David27.12.2009 21:33

E anti interdictii.

KERATOCONUS27.12.2009 21:35

E de dreapta.

red&blue_boy27.12.2009 21:35

L-ar vrea pe Becali interzis in Ghencea!!!

KERATOCONUS27.12.2009 21:40

Nu bea, nu fumeaza si nu tufe. :D

red&blue_boy27.12.2009 21:49

E de stanga!!! :P Ca si Irriducibilii !!! Are ciuda pe Milan,desi eu n-am nimic cu Lazio!!!

KERATOCONUS27.12.2009 22:19

A incurcat "borcanele".

red&blue_boy27.12.2009 22:42

Fascist mic !!! A descurcat "borcanele" !!! :D

 

ps : poate intentionat am zis asa,sa va oftic putin lazialilor,poate ma refeream la altceva cand am zis ca sunteti de stanga ! ;)

KERATOCONUS28.12.2009 14:22

Minte cand spune ca Mos Craciun e un fascist mic.  :bananadance:

 

PS: Adevarul e ca dam mai bine cu stanga, ca-i mai odihnita.  :thumbup:

 

 

David28.12.2009 14:40

2Pac

Maye28.12.2009 15:05
Avem echipa in Liga I la fotbal :D Voi?Pe unde mai sunteti?(intrebare valabila si pentru bacauanul de mai sus) :D Haide Gazu,Hai baietii!!!

Hai ba mars!ma pis pe medias.

KERATOCONUS28.12.2009 15:11

E nervos cu nervii.

danimarcu28.12.2009 15:43

Calm

KERATOCONUS28.12.2009 16:25

E suporterul Stelei, dar simpatizeaza si cu Belenenses.

ssilviu_1928.12.2009 20:39
Hai ba mars!ma pis pe medias.

poarta sapca si gluga la meciurile din Ghencea

 

P.S.(pentru "prietenul" meu sibian Maye):Se cam pisa Mediasul pe voi in ultimii ani din punct de vedere sportiv.De cand n-ati mai respirat voi aerul primei ligi fotbalistice din Romania?De cat timp va zbateti in mediocritatea diviziilor inferioare?In plus am ajuns in ultimii ani sa va depasim si la sportul vostru favorit baschetul.Si toate astea desi Mediasul e un oras mult mai mic decat sibiul!!!Haide GAZU!!!

STELIST 8628.12.2009 20:50

???cine???

«14243444546168»