Nu crede in Mos Craciun. ![]()
Nu crede in Mos Craciun. ![]()
mare mincinos
E pacatos, il face pe Mos Craciun mincinos. ![]()
E in secret impresarul lui Mos Craciun...
Vrea sa faca o combinatie cu Mos Craciun.
vrea sa se combine cu Mos Craciun la cartela...
e fan lazio !
Sufera mult pentru Lazio!
ps : sunt fan Milan...
Nu-l sufera pe Lazio! ![]()
PS:
ii e dor de meciurile cu atmosfera incendiara din Ghencea ![]()
E anti interdictii.
E de dreapta.
L-ar vrea pe Becali interzis in Ghencea!!!
Nu bea, nu fumeaza si nu tufe. ![]()
E de stanga!!!
Ca si Irriducibilii !!! Are ciuda pe Milan,desi eu n-am nimic cu Lazio!!!
A incurcat "borcanele".
Fascist mic !!! A descurcat "borcanele" !!! ![]()
ps : poate intentionat am zis asa,sa va oftic putin lazialilor,poate ma refeream la altceva cand am zis ca sunteti de stanga ! ![]()
Minte cand spune ca Mos Craciun e un fascist mic. ![]()
PS: Adevarul e ca dam mai bine cu stanga, ca-i mai odihnita. ![]()
2Pac
Avem echipa in Liga I la fotbalVoi?Pe unde mai sunteti?(intrebare valabila si pentru bacauanul de mai sus)
Haide Gazu,Hai baietii!!!
Hai ba mars!ma pis pe medias.
E nervos cu nervii.
Calm
E suporterul Stelei, dar simpatizeaza si cu Belenenses.
Hai ba mars!ma pis pe medias.
poarta sapca si gluga la meciurile din Ghencea
P.S.(pentru "prietenul" meu sibian Maye):Se cam pisa Mediasul pe voi in ultimii ani din punct de vedere sportiv.De cand n-ati mai respirat voi aerul primei ligi fotbalistice din Romania?De cat timp va zbateti in mediocritatea diviziilor inferioare?In plus am ajuns in ultimii ani sa va depasim si la sportul vostru favorit baschetul.Si toate astea desi Mediasul e un oras mult mai mic decat sibiul!!!Haide GAZU!!!
???cine???