Ar dori o confruntare face to face cu medieseanul arogant.
PS: Cred ca ambii ar fi de acord sa le fiu arbitru la o eventuala confruntare, care poate avea loc in returul acestui sezon de campionat cand Steaua 2003 se deplaseaza la Cluj sau Bistrita, binenteles, daca ei vor face deplasarea. ![]()
