FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14445464748168»
KERATOCONUS29.12.2009 17:31

Ar dori o confruntare face to face cu medieseanul arogant.

 

PS: Cred ca ambii ar fi de acord sa le fiu arbitru la o eventuala confruntare, care poate avea loc in returul acestui sezon de campionat cand Steaua 2003 se deplaseaza la Cluj sau Bistrita, binenteles, daca ei vor face deplasarea. :)

danimarcu29.12.2009 17:46

crede in Mos Craciun

 

ssilviu_1929.12.2009 17:59

baiat bun

 

P.S.: ca sa nu mai fac off-topic i-am transmis toate cele bune sibianului frustrat pe pm ;)

Daniel-Ionut29.12.2009 18:03

E offtopic

KERATOCONUS29.12.2009 18:07

Ar vrea sa fie asistentul meu la confruntarea dintre mediesean si sibian.

ssilviu_1929.12.2009 18:07

instigator :D

KERATOCONUS29.12.2009 18:10

E sef de brigada la Fortuna Dusseldorf.

danimarcu29.12.2009 18:12

se viseaza arbitru...

Daniel-Ionut29.12.2009 18:14

Se viseaza tusier...

KERATOCONUS29.12.2009 18:16

Striga cat il tin plamanii:"Catalunia is not Spain!"

Daniel-Ionut29.12.2009 18:19

Nici nu stie ca eu de fapt tin cu REAL Madrid!

Si strig din toti plamanii :finger: Catalunia :D

STELIST 8629.12.2009 18:35
:judge::ce_oameni: ,CE OM!!!!
KERATOCONUS29.12.2009 18:40

Om cu scaun la cap.

gio_stgloria29.12.2009 18:42

inca mai crede in mos craciun

danimarcu29.12.2009 18:51

Ma copiaza fara sa plateasca drepturi de autor... :whistle:

gio_stgloria29.12.2009 19:06

frustrat ..

KERATOCONUS29.12.2009 19:17

Ii place sa loveasca sub centura.

 

PS: Se pare ca avem parte de o noua confruntare. Sper sa nu cereti arbitri straini.  :bananadance:

 

 

David29.12.2009 20:04

Nu mai crede in mos Craciun.

danimarcu29.12.2009 20:07

Vecin cu nea IMI

Maye29.12.2009 20:28
Ar dori o confruntare face to face cu medieseanul arogant.

 

PS: Cred ca ambii ar fi de acord sa le fiu arbitru la o eventuala confruntare, care poate avea loc in returul acestui sezon de campionat cand Steaua 2003 se deplaseaza la Cluj sau Bistrita, binenteles, daca ei vor face deplasarea. :)

cand vrea plua lui

 

baiat bun

 

P.S.: ca sa nu mai fac off-topic i-am transmis toate cele bune sibianului frustrat pe pm ;)

intreaba de mine prin medias prima data tarane.Vorbesti fara tine.

S.S.Lazio29.12.2009 20:32

e dur , il vreau in grup !

KERATOCONUS29.12.2009 20:55

Ii place-n grup.  :D

 

PS: Maye si ssilviu_19...Trebuie sa stabilim probele in care o sa va confruntati. Propun eu cateva:

 

- istoria clubului de fotbal Steaua Bucuresti din 1947 si pana acum

 

- istoria Sibiului si Mediasului

 

Bagam si 2 probe fizice: halbere(primul cazut sub masa pierde) si skandenberg(aici trebuie sa fiti aproximativ de aceeasi categorie).

 

PSS: medieseanul a cam tras de fiare, dar sibianul poate sa recupereze in trei luni.

 

 

danimarcu29.12.2009 21:02

E Mos Craciun! :clap:

S.S.Lazio29.12.2009 21:19

E ca Mos Craciun ...(pedofil nebun)

AG29.12.2009 21:46

a fost abuzat d mos craciun

«14445464748168»