FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14647484950168»
Daniel-Ionut30.12.2009 14:45

si'a scimbat avatarul si nu'l mai cunosc!

S.S.Lazio30.12.2009 14:54

e mai dubios decat orice caine din pch .

red&blue_boy30.12.2009 15:03

e mai dubios decat orice roman din Curva Sud de pe Olimpico.

S.S.Lazio30.12.2009 15:17

eium roma ! off-topic

e mana-n mana cu aia de la supras.

Daniel-Ionut30.12.2009 15:21

e caine infiltrat :unsure:

STELIST 8630.12.2009 17:38

Tine cu dracu'*(Unreal madrid)

Daniel-Ionut30.12.2009 18:09

Scoate echipe cu care "as tine" de la el... :D

red&blue_boy30.12.2009 19:20

Ar vrea sa joace la Steaua,fundas central...

STELIST 8630.12.2009 19:20

Bau Bau!

AG30.12.2009 22:26

e caine cu totul

S.S.Lazio30.12.2009 23:02

il caracterizeaza " uite cine vorbeste.." !

KuzMaN31.12.2009 00:08

E cu 3 luni mai mare ca mine. :))

STELIST 8631.12.2009 09:25

Ar cumpara Steaua!

Daniel-Ionut31.12.2009 10:07

E de la ???

STELIST 8631.12.2009 12:06

Dinamovistuâ"¢

David31.12.2009 12:46

A tras pe nas.

STELIST 8631.12.2009 13:01

Beckham?

Daniel-Ionut31.12.2009 14:26

E cu dunga rosie pe buletin... ce zic eu dunga rosie, ca are tot buletinul rosu!

S.S.Lazio31.12.2009 14:52

e din brigate si cauta fair-fight pe net .

Daniel-Ionut31.12.2009 15:15

Inventeaza!! ... si brigate e..??!?! aia cu catelul dp cartoon network? :D

red&blue_boy31.12.2009 15:21

Inca incearca sa-l convinga pe Jiji sa-l ia in loc la Rada...

Daniel-Ionut31.12.2009 16:34

Ar vrea sa joc eu la Steaua, sa'i dau si lui un tricou cu autograf.

AG31.12.2009 17:33

ar vrea sa aibe un tricou cu Steaua

 

danimarcu31.12.2009 17:46

se pregateste de marea matolire. :)

AG31.12.2009 18:24

i-ar parea rau sa ma cheme la o petrecere de-a lui cu multa bautura :))

«14647484950168»