si'a scimbat avatarul si nu'l mai cunosc!
si'a scimbat avatarul si nu'l mai cunosc!
e mai dubios decat orice caine din pch .
e mai dubios decat orice roman din Curva Sud de pe Olimpico.
eium roma ! off-topic
e mana-n mana cu aia de la supras.
e caine infiltrat ![]()
Tine cu dracu'*(Unreal madrid)
Scoate echipe cu care "as tine" de la el... ![]()
Ar vrea sa joace la Steaua,fundas central...
Bau Bau!
e caine cu totul
il caracterizeaza " uite cine vorbeste.." !
E cu 3 luni mai mare ca mine. ![]()
Ar cumpara Steaua!
E de la ???
Dinamovistuâ"¢
A tras pe nas.
Beckham?
E cu dunga rosie pe buletin... ce zic eu dunga rosie, ca are tot buletinul rosu!
e din brigate si cauta fair-fight pe net .
Inventeaza!! ... si brigate e..??!?! aia cu catelul dp cartoon network? ![]()
Inca incearca sa-l convinga pe Jiji sa-l ia in loc la Rada...
Ar vrea sa joc eu la Steaua, sa'i dau si lui un tricou cu autograf.
ar vrea sa aibe un tricou cu Steaua
se pregateste de marea matolire. ![]()
i-ar parea rau sa ma cheme la o petrecere de-a lui cu multa bautura ![]()