In urmatoarele 20 de secunde isi va da 2 palme si va da start - turn off computer
In urmatoarele 20 de secunde isi va da 2 palme si va da start - turn off computer
Un trist care se uita la tigania de Pro in noaptea de alcoolizare.
Inca mahmur
@ Daniel
o da pe laba dupa irina dinamovista
Ne va demonstra ca e om de cuvant,punand aici materialul de la...,pardon poza cu pricina
De ce ma, tu te'ai plictisit, ai obosit sau ce? ![]()
nici tate n'are ! demisia ba !
Asta-i tarfetul?
ma refer la poza cu irinuca dinamovista !
..nu pare tarfet ma..nu fii rau !
pai doar nu te refereai la mine... ![]()
pt tine orice nasoala e zeitza
Inghite bai Andrei?
e dinamuista
..sau poate da p'afara.
Tine sa-mi ia cheful de viata si la inceput de an
ca tine dupa ea
hai sa radem toti de AG ! nici acum n-a tufit-o , dar pune poza cu ea sa rada de noi ! ![]()
nu *** orice catea, fac exceptie la a ta ![]()
a mea fiind ? nu cunosc catele , si daca as cunoaste nu le-as etuf.
este offtopic
ma face sa fiu offtopic !
Zi ba , ai parlit-o?
off : nu k nu ridica coada'
on : un parlit
Esti praf ma.Are fata de bidon.Prajeste-o.
ar tufe-o el pe aia, dar nu ar vrea sa dea okii cu fracsu