FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14849505152168»
Daniel-Ionut04.01.2010 17:58

In urmatoarele 20 de secunde isi va da 2 palme si va da start - turn off computer

Maye04.01.2010 18:01

Un trist care se uita la tigania de Pro in noaptea de alcoolizare.

danimarcu04.01.2010 18:02

Inca mahmur

AG04.01.2010 18:02

@ Daniel

 

o da pe laba dupa irina dinamovista

 

042013374b422fd1b0924.JPG

danimarcu04.01.2010 18:04

Ne va demonstra ca e om de cuvant,punand aici materialul de la...,pardon poza cu pricina

Daniel-Ionut04.01.2010 18:04

De ce ma, tu te'ai plictisit, ai obosit sau ce? :console:

S.S.Lazio04.01.2010 18:04

nici tate n'are ! demisia ba !

Maye04.01.2010 18:04

Asta-i tarfetul?

S.S.Lazio04.01.2010 18:05

ma refer la poza cu irinuca dinamovista ! :)) ..nu pare tarfet ma..nu fii rau !

Daniel-Ionut04.01.2010 18:06

pai doar nu te refereai la mine... :))

AG04.01.2010 18:06

pt tine orice nasoala e zeitza

Maye04.01.2010 18:06

Inghite bai Andrei?

AG04.01.2010 18:07

e dinamuista

S.S.Lazio04.01.2010 18:08

..sau poate da p'afara.

The Game04.01.2010 18:09

Tine sa-mi ia cheful de viata si la inceput de an

AG04.01.2010 18:09

ca tine dupa ea

S.S.Lazio04.01.2010 18:10

hai sa radem toti de AG ! nici acum n-a tufit-o , dar pune poza cu ea sa rada de noi ! :))

AG04.01.2010 18:11

nu *** orice catea, fac exceptie la a ta :D

S.S.Lazio04.01.2010 18:12

a mea fiind ? nu cunosc catele , si daca as cunoaste nu le-as etuf.

AG04.01.2010 18:12

este offtopic

S.S.Lazio04.01.2010 18:13

ma face sa fiu offtopic !

Maye04.01.2010 18:14

Zi ba , ai parlit-o?

AG04.01.2010 18:15

off : nu k nu ridica coada'

 

on : un parlit

Maye04.01.2010 18:18

Esti praf ma.Are fata de bidon.Prajeste-o.

AG04.01.2010 18:20

ar tufe-o el pe aia, dar nu ar vrea sa dea okii cu fracsu

«14849505152168»