FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«14950515253168»
danimarcu04.01.2010 18:25

L-ar tufe si pe fratele catelei

RaMs3s04.01.2010 19:28

ar tufe orice

AG04.01.2010 19:35

s-ar tufe in tufe :))

1on04.01.2010 19:38

Înregistrat marti.

danimarcu04.01.2010 19:47

inregistrat intr-o luni

David04.01.2010 19:50

Stie portugheza.

RaMs3s04.01.2010 20:07

nu se descurca cu tehnologia moderna :))

Maye04.01.2010 20:30

Utilizator al unui site de betivi.

KERATOCONUS04.01.2010 20:32

Bea numai bere fara alcool.

Maye04.01.2010 20:32

Inca mai viseaza ca discuta cu un om bun.

KERATOCONUS04.01.2010 20:54

Se enerveaza repede si devine recalcitrant. :boxing:

 

 

danimarcu04.01.2010 21:09

ii e frica sa nu si-o ia

KERATOCONUS04.01.2010 21:23

Nu stie cum e sa ti-o iei atat de rau incat s-ajungi internat intr-un spital.

danimarcu04.01.2010 21:44

stie cum e sa ti-o iei atat de rau incat sa intri in spital

ssilviu_1904.01.2010 22:06

la el in Portugalia e cald

AG05.01.2010 11:42

viseaza la plaje tropicale

red&blue_boy05.01.2010 11:54

viseaza la o partida........de poker,pe o plaja tropicala . :D

AG05.01.2010 13:40

viseaza la o pasarica dominicana

S.S.Lazio05.01.2010 13:58

vizeaza la irina goala .

AG05.01.2010 16:36

are cosmaruri cu irina goala

Daniel-Ionut05.01.2010 17:32

Tovarasii de mai sus viseaza numai Irinuci goale... :rolleyes:

AG05.01.2010 18:05

a disparut aseara dupa ce am postat poza cu irina, acuma a revenit cu bataturi in palme

Maye05.01.2010 18:06

Il viseaza pe Irinel gol.

Daniel-Ionut05.01.2010 18:15

Are fantezii cu Columbeanu :blink:

RaMs3s05.01.2010 18:23

zoofil

«14950515253168»