FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«15152535455168»
AG07.01.2010 21:30

o arde cu nasul pe oglinda

red&blue_boy07.01.2010 21:43

ar arde-o pe o Ioana...

S.S.Lazio08.01.2010 12:22

e cam nesimtit !

RaMs3s08.01.2010 12:44

hotu striga hotii

ssilviu_1908.01.2010 13:16

faraon

Daniel-Ionut08.01.2010 16:15

Din Nordrhein-Westfalen

Maye08.01.2010 16:31

O pidza uda.

Daniel-Ionut08.01.2010 16:36

care esti, ca ti'e frica sa intri sa jucam meciul de table :whistle:

Maye08.01.2010 16:38

Pidzos

 

Omu mai pleaca si la o miscare ma.Mai dam din beri jos.

Daniel-Ionut08.01.2010 16:39

Se duce manelistu la alergat prin camp pe'acolo pe la el... :naughty:

Maye08.01.2010 16:42

Off topic si off line :D

Daniel-Ionut08.01.2010 16:50

Se crede moderator :thumbdown:

RaMs3s08.01.2010 18:31

o arde cu " gay power " pe la status :))

AG08.01.2010 21:11

are dreptate

Daniel-Ionut09.01.2010 06:30

Asta crede tot!

 

Tovarasu care este deasupra tovarasului de mai sus (cum suna) minte cu nerusinare... intreb,,, cine are la status ca iubeste tiganii ungurii si homosexualii???!?!?! :D

STELIST 8609.01.2010 07:23

TU :):):)

Daniel-Ionut09.01.2010 07:23

E complet pe langa...

ssilviu_1909.01.2010 14:27

singur impotriva tuturor :))

RaMs3s10.01.2010 16:02

e cu rapedu

ssilviu_1910.01.2010 18:06

niciodata tigan

Daniel-Ionut10.01.2010 18:15

niciodata oltean

AG10.01.2010 18:59

tzaran de Bucuresti

STELIST 8611.01.2010 10:17

N-a vazut ca s-a inchis topicu lui preferat :)).....Poate :D

AG11.01.2010 11:17

a vazut dupa mine ca topicul de mistouri s'a inkis

ssilviu_1911.01.2010 14:00

fericit ca s-a redeschis topicul sau favorit

«15152535455168»