o arde cu nasul pe oglinda
o arde cu nasul pe oglinda
ar arde-o pe o Ioana...
e cam nesimtit !
hotu striga hotii
faraon
Din Nordrhein-Westfalen
O pidza uda.
care esti, ca ti'e frica sa intri sa jucam meciul de table ![]()
Pidzos
Omu mai pleaca si la o miscare ma.Mai dam din beri jos.
Se duce manelistu la alergat prin camp pe'acolo pe la el... ![]()
Off topic si off line ![]()
Se crede moderator ![]()
o arde cu " gay power " pe la status ![]()
are dreptate
Asta crede tot!
Tovarasu care este deasupra tovarasului de mai sus (cum suna) minte cu nerusinare... intreb,,, cine are la status ca iubeste tiganii ungurii si homosexualii???!?!?! ![]()
TU
:)![]()
E complet pe langa...
singur impotriva tuturor ![]()
e cu rapedu
niciodata tigan
niciodata oltean
tzaran de Bucuresti
N-a vazut ca s-a inchis topicu lui preferat
.....Poate ![]()
a vazut dupa mine ca topicul de mistouri s'a inkis
fericit ca s-a redeschis topicul sau favorit