FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«15354555657168»
David12.01.2010 18:09

fan nintendo!

danimarcu12.01.2010 18:20

Fan Super Mario Bros...

KERATOCONUS12.01.2010 18:33

Este prudent si echilibrat in tot ceea ce face.

danimarcu12.01.2010 18:51

Minte.

Maye12.01.2010 19:02

Portughezul nostru. :)

danimarcu12.01.2010 19:04

Altul care vrea o bere. :cool:

Maye12.01.2010 19:18

Un zgarcit.

 

O bere?!

danimarcu12.01.2010 19:25

Nu a auzit ca e criza. :angry:

Maye12.01.2010 19:32

a auzit ca e criza.

S.S.Lazio12.01.2010 20:05

la sibiu se bea in voie ..

Daniel-Ionut12.01.2010 20:06

apa de la ghiveta :D

S.S.Lazio12.01.2010 20:08

minte .

Maye12.01.2010 20:21

Stie bine , ce stie de Sibiu :D

danimarcu12.01.2010 20:23

A mancat "salam de Sibiu" cand era mic.

RaMs3s12.01.2010 20:24

a mancat doar cand era mic salam de sibiu .

Daniel-Ionut12.01.2010 20:25

Cocalari.com

De acolo provine el ;)

RaMs3s12.01.2010 20:27

frecveteaza site-urile de profil poate vede si el vreo tata de pitipoanca .

AG12.01.2010 20:54

cu 10 clase peste Daniel

S.S.Lazio12.01.2010 21:18

fura de la mall !

danimarcu12.01.2010 21:22

Ar tufeo pe EBA

RaMs3s12.01.2010 21:23

o prefera pe mona musca .

 

AG :beer2:

danimarcu12.01.2010 21:29

Vrea sa inchine Anti Gigi

STELIST 8612.01.2010 21:32

Plange in direct si in reluare :))):)

danimarcu12.01.2010 21:58

E gelos pe mine ca o ard cu Elena Udrea.

AG12.01.2010 22:31

o arde pe elena in udre:))

«15354555657168»