FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«15253545556168»
RaMs3s11.01.2010 15:00

fericit ca a vazut o tata'n tramvai

ssilviu_1911.01.2010 16:45

circula cu tramvaiul

Daniel-Ionut11.01.2010 16:58

Ar vrea sa mearga cu tramvaiul

AG11.01.2010 18:45

isi cumpara bilet pe ratb

RaMs3s11.01.2010 18:49

isi ia bataie pe ratb de la controlori

KERATOCONUS11.01.2010 19:18

Cand ii intalneste pe controlori, incepe sa strige cat il tin plamanii:"Scoateti biletele s-abonamentele, vine controlul, sa-si ia omorul!"

 

 

RaMs3s11.01.2010 20:29

cand ii vede pe controlori face pe surdo-Mutu

danimarcu11.01.2010 20:35

E controlor.

S.S.Lazio11.01.2010 20:44

e jandarm sub acoperire ! el a aruncat tortele de la hochei .

RaMs3s11.01.2010 20:55

vrea crosa lu timaru :))

danimarcu11.01.2010 20:57

Vrea crosa lui Ramaru.Ion Ramaru.

 

P.S.El e Ramaru:

post-7836-1263247623.jpg

AG12.01.2010 00:14

traieste in trecut

ssilviu_1912.01.2010 09:42

nu-l stie pe ramaru

Maye12.01.2010 09:49

fagget

ssilviu_1912.01.2010 11:17

lingvist sau limbist?

AG12.01.2010 11:58

un fel de dictionar

red&blue_boy12.01.2010 13:01

vrea sa puna in dictionar alaturat cuvantului "cioban" poza lui Jiji !

AG12.01.2010 13:04

un om foarte corect

Maye12.01.2010 16:15

Motaeb

S.S.Lazio12.01.2010 16:46

huligan din sibiu.

David12.01.2010 17:08

Huligan de peluza.

KERATOCONUS12.01.2010 17:31

Huligan de tribuna.

RaMs3s12.01.2010 17:35

huligan din " hooligans storm over europe" :naughty:

KERATOCONUS12.01.2010 17:51

Ii plac jocurile pe calculator.

RaMs3s12.01.2010 17:52

ii plac jocurile pe televizor

«15253545556168»