14.01.2010 15:19
pervers...mult prea pervers ![]()
pervers...mult prea pervers ![]()
Tipu cu mainile in san si fular la gura ...
crede in Dumnezeu
emo
a invatat araba de la Oli
invidioasa ca nu stie araba
are vrea un harem
ar vrea-o in haremul sau si pe Elena Udrea !
are postere pe tavan cu Pam.Anderson
sef de trib
o arde pe "triburile"
Eunuc.
Singurul "Portoghez"dupa forum care nu-l venereaza pe nea'Cristina !
e stelist din 86, adik de'o viata
stelist de cand a castigat la pariuri pe mana lor
E nascut cu 4 zila dupa mine :
nascut pe 30 februarie
Nu m-am exprimat bine:))...is pe 21
ghibortz
altu fara avatar
balalau
bal-bal-balbait
meltean...
FCUK Off Chelsea FC
fan FCU