FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«15758596061168»
dayra17.01.2010 15:58

ce viseaza noaptea, spune ziua :spank:

Maye17.01.2010 15:59
:blush:
dayra17.01.2010 16:09

trebuie sa-mi spuna daca emoticonul ala e de bine sau de rau

Daniel-Ionut17.01.2010 16:15

Doamnisoara de franceza :naughty:

KERATOCONUS17.01.2010 16:17

Sta in prima banca, pentru ca asa i-a spus diriga.

 

 

Ronnie17.01.2010 16:17

@Daniel, Domnisoara forumului.

 

ON: Un bagacios. :)

Daniel-Ionut17.01.2010 16:20

Chelios!

dayra17.01.2010 16:20

@Ronnie

cel care a deschis topicul

 

@Daniel

nu e francofon

RaMs3s17.01.2010 16:39

dayrA morenA

KERATOCONUS17.01.2010 16:44

Nu-i pasa de nimeni si nimic.

RaMs3s17.01.2010 17:22

feiricitul posesor al unui cap de dudă .

KERATOCONUS17.01.2010 18:05

Ingurgiteaza capete de dude mici.

RaMs3s17.01.2010 19:59

terchea-berchea

f234567k17.01.2010 20:01

motanu' incaltat

RaMs3s17.01.2010 20:05

Antonescu. Ion Antonescu

KERATOCONUS17.01.2010 20:13

Acum si-o baga in vena de la picior, ca sa-i fenteze pe gabori.

AG17.01.2010 20:16

isi baga unghia in gat de ciuda ca nu are ac

RaMs3s17.01.2010 20:20

ii plac blondele.timisorenele mai ales

KERATOCONUS17.01.2010 20:29

Nu mai are bani de marfa.

 

 

RaMs3s17.01.2010 20:33

viseaza nopti rebele in hoteluri de 5 *

KERATOCONUS17.01.2010 20:34

Deja a intrat in sevraj.

RaMs3s17.01.2010 20:36

tasteaza cu stanga. dreapta-i ocupata

AG17.01.2010 20:37

plange k nu are garou

KERATOCONUS17.01.2010 20:37

Inteapa vena la fel de bine cu ambele maini.

RaMs3s17.01.2010 20:38

are un amic gradat care inteapa

«15758596061168»