ce viseaza noaptea, spune ziua ![]()
ce viseaza noaptea, spune ziua ![]()
trebuie sa-mi spuna daca emoticonul ala e de bine sau de rau
Doamnisoara de franceza ![]()
Sta in prima banca, pentru ca asa i-a spus diriga.
@Daniel, Domnisoara forumului.
ON: Un bagacios. ![]()
Chelios!
@Ronnie
cel care a deschis topicul
@Daniel
nu e francofon
dayrA morenA
Nu-i pasa de nimeni si nimic.
feiricitul posesor al unui cap de dudă .
Ingurgiteaza capete de dude mici.
terchea-berchea
motanu' incaltat
Antonescu. Ion Antonescu
Acum si-o baga in vena de la picior, ca sa-i fenteze pe gabori.
isi baga unghia in gat de ciuda ca nu are ac
ii plac blondele.timisorenele mai ales
Nu mai are bani de marfa.
viseaza nopti rebele in hoteluri de 5 *
Deja a intrat in sevraj.
tasteaza cu stanga. dreapta-i ocupata
plange k nu are garou
Inteapa vena la fel de bine cu ambele maini.
are un amic gradat care inteapa