FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«15859606162168»
KERATOCONUS17.01.2010 20:40

Inteapa vena mai bine decat o asistenta medicala.

RaMs3s17.01.2010 20:41

se excita cand aude cuvintele AC si VENA

 

KERATOCONUS17.01.2010 20:44

De la atata intepat, nu se mai excita deloc.

RaMs3s17.01.2010 20:47

KERA...KERATO...KERA cum ?

KERATOCONUS17.01.2010 20:50

Trebuie sa-l intelegem cand se balbaie. Nu-si mai aduce aminte unde si-a ascuns biluta.

RaMs3s17.01.2010 20:55

a ramas fixat pe bile,ace,vena etc ! Supradoza?

 

[ ce biluta ma...ca nu ma cunosc cu d'astea :))...bilute de plastelina ? ]

danimarcu17.01.2010 21:00

Vagabond si drogat.

RaMs3s17.01.2010 21:01

se autocaracterizeaza

KERATOCONUS17.01.2010 21:03

Se preface ca nu a auzit de arta intepatului de vena.

RaMs3s17.01.2010 21:04

mare maestru al acestei arte . ofera si meditatii

Maye17.01.2010 21:05

O vena.

KERATOCONUS17.01.2010 21:05

Se pregateste intens pentru meciul cu medieseanul arogant.

RaMs3s17.01.2010 21:08
:)) editeaza postarile dupa cum ii convine
Maye17.01.2010 21:09

nu editeaza

KERATOCONUS17.01.2010 21:12

Nu-i suporta pe "mitici".

 

 

Maye17.01.2010 21:15

mincinos.n-am nimic cu ei :)

ei au cu mine :D

AG18.01.2010 00:00

e in patutz, se joaca cu ea pe sub pilota

bogdanbog18.01.2010 16:20

AGarici

AG18.01.2010 17:51

boboc de 5 luni

danimarcu18.01.2010 18:20

Biban versat.

bogdanbog18.01.2010 18:35

ghibort batrano-portughez

Stanici18.01.2010 18:57

Asta cine mai e? :D

KERATOCONUS18.01.2010 19:02

Dupa ultimul ignat, a scapat teafar si nevatamat.

bogdanbog18.01.2010 19:09

de Craciun a mancat mielu'

danimarcu18.01.2010 19:13

Cazut din stele.

«15859606162168»