FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1145146147148149168»
S.S.Lazio09.04.2010 12:14

orientare politica de centru stanga.

Daniel-Ionut09.04.2010 13:44

Iubeste AS Roma :naughty:

MikStelista09.04.2010 14:24

O sa planga maine seara de oftica :D

Daniel-Ionut09.04.2010 14:54

Ma da pe muzica clasica, love, simfonica alea alea :rolleyes:

MikStelista09.04.2010 15:08

Si chiar ii place :hypocrite:

Daniel-Ionut09.04.2010 15:10

Si spune la toata lumea :dry: sa afle toata presa.. :))

MikStelista09.04.2010 15:20

S-a rusinat :)) Mititelu' :console:

Daniel-Ionut09.04.2010 15:26
:blush:
dayra09.04.2010 22:27

Azi va sarbatori victoria Realului. :rolleyes:

Maye09.04.2010 22:32

E pe mine.

dayra09.04.2010 22:35

O arde in polisemantisme.

red&blue_boy09.04.2010 22:37

Real !

dayra09.04.2010 22:43

Il completez eu, cu ce altceva decat...Madrid! :rolleyes:

MoWeed09.04.2010 22:50

Vrea sa imi arate fofarca, dar ii e rusine sa zica

dayra09.04.2010 22:53

Vrea sa afle cum ii sta fara doi dinti din fata.O sa-l ajut.

Maye09.04.2010 23:05

O fata foarte frumoasa.

dayra09.04.2010 23:11

Cam suspect in noaptea asta.

Maye09.04.2010 23:24

Suspect de frumoasa.

f234567k09.04.2010 23:53

evreu

Maye10.04.2010 00:07

nazi

Ronnie10.04.2010 07:57

coca

Daniel-Ionut10.04.2010 08:18

I'ar face felul lu' Instigator :D

Maye10.04.2010 08:42

becalist

David10.04.2010 14:10

portocala.

dayra10.04.2010 14:55

Suc de portocale...cu vodka.

«1145146147148149168»