07.04.2010 21:50
diavol
diavol
alt diavol
suparat pe Rafael...
Madrilean
Reeeeeaaaaaaaaaal Reaaal Real Real Reeaaaaaaaaal Madriiiiddddd ![]()
Stie ca Liga e superba fara iReal si Man. U. ![]()
Doar atat ii spun: 3-0 / 3-1 / 3-1 / 3-2/ 3-0 / 3-0 ![]()
Se lauda cu amicalele, dar tot eu is sefa in oficiale ![]()
Ar vrea sa fie sefa ![]()
Admiratorul meu ![]()
Ar vrea ea sa fiu admiratorul ei ![]()
Prea timid ca sa recunoasca ![]()
Dar ma gandeam sa o iau si de nevasta daca nu ma insel
, da mai tarziu... dupa ce ma intorc de la cupa mondiala.
FOruMIST
Il mananca... ![]()
Ricky Martin
Digei!
CSM
Intra pe mess la 12 noaptea.
Ce sa si faca ![]()
Baiat buuunnn ![]()
face chec bun
Nici macar nu a gustat si ma lauda ![]()
merita..
Buna , in toate modurile.
@ maye , era pt ea , sper ![]()