FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1144145146147148168»
AG08.04.2010 21:22

plimbator

RaMs3s08.04.2010 21:23

face contrabanda cu tigari

S.S.Lazio08.04.2010 21:24

@ ag , n-a vandut nimic azi .

off - da ba , eram cu astia de la mine , voiam sa vedem un film , numai cacaturi :) ! face unu : hai ba sa-l vedem pe ala ..eu cand fluier,fluier ! :)))

RaMs3s08.04.2010 21:25

a mancat un " vreau" [ eu cand vreau sa flurier , fluier ]

S.S.Lazio08.04.2010 21:25

@ ramses , a spus la caterinca 8-| !

 

on - are sa mi dea 2 beri.

RaMs3s08.04.2010 21:26

altu care face contrabanda. cu scutiri !

S.S.Lazio08.04.2010 21:27

schimba subiectul stiind ca are sa-mi dea 2 beri.

Maye08.04.2010 21:28

Era pt Ag

RaMs3s08.04.2010 21:28

daca luam titlu are 2 beri de la mine ! Promit . [ era pt nelegiuit ]

S.S.Lazio08.04.2010 21:29

daca pleaca Gigi , imi dai o lada , daca ia titlu , poti sa le bei singur.

MikStelista08.04.2010 21:29

Imi da un cico

Maye08.04.2010 21:30

16 aprilie , Gara de Nord

RaMs3s08.04.2010 21:30

nu stie bancu cu " cico " !

Maye08.04.2010 21:33

Are ****?

S.S.Lazio08.04.2010 21:38
Imi da un cico

 

 

dai checu` si discutam .

Arian09.04.2010 10:58

E mereu in afara legii.

David09.04.2010 11:35

Face diferente rasiale.

dayra09.04.2010 11:38

He says no to racism.

David09.04.2010 11:41

Greseste.Si eu sunt arian.

pytycrys09.04.2010 11:46

E fan Nazi.

dayra09.04.2010 11:54

derbedeu de ptm

S.S.Lazio09.04.2010 11:56

@ pyty fan stalin

@ dayra , "Derbedea" de...unde sta !

dayra09.04.2010 12:05

Iese la plimbare cu bata pe umar. :D

David09.04.2010 12:08

Vede ceva anormal in asta.

dayra09.04.2010 12:12

Orientare politica de dreapta.

«1144145146147148168»