FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1146147148149150168»
Daniel-Ionut10.04.2010 15:11

cu gandul la suc de portocale cu vodka

dayra10.04.2010 16:26

Deja cu gandul la meciul de diseara. :yeahh:

 

 

Daniel-Ionut10.04.2010 16:41

toarna bautura in pahareeee... sa sarbatorim in stil mareeeee :yeahh:

Vamos Real!

iNsTiGaToR11.04.2010 10:44

Real Maidan

Daniel-Ionut11.04.2010 10:45

Il mananca rau :dry:

MikStelista11.04.2010 10:48
O sa planga maine seara de oftica :D

 

:bananadance:

Daniel-Ionut11.04.2010 10:49

Minte, nu a plans nimeni :dry:

Doar Polonia dupa regretatul lor presedinte.

iNsTiGaToR11.04.2010 11:05

Un prieten adevarat :))

Daniel-Ionut11.04.2010 11:22

viseaza cu ochii deschisi

Maye11.04.2010 11:30

nu bea de ziua lui

dayra11.04.2010 12:44

Ar bea de ziua lui Daniel.

red&blue_boy11.04.2010 13:01

Nu atat suparata de scor,cat de atitudinea celor de la Real...

 

 

iNsTiGaToR11.04.2010 13:06

Suparat pe scor

red&blue_boy11.04.2010 13:12

Suparat pe Messi,ca e cel mai bun...

dayra11.04.2010 13:16

Stie ce as fi vrut sa vad aseara la Real Madrid.

Maye11.04.2010 13:20

O frumusete adevarata.

red&blue_boy11.04.2010 13:29

Se astepta la victoria Barcelonei...

Maye11.04.2010 13:33

stie

pytycrys11.04.2010 13:43

Ii place sa rada de Daniel-Ionut si de Instigator.

Maye11.04.2010 13:46

Bravo ma!

dayra11.04.2010 13:50

Little hooligan. :kisstogether:

Maye11.04.2010 13:53

Un caracter superb si o persoana frumoasa din toate punctele de vedere.

dayra11.04.2010 14:09

Makes me blush. :blush:

Maye11.04.2010 14:16

Don`t. Real things.

Arian12.04.2010 08:13

Sta toata ziua/seara pe fcs. Acum e in pauza de masa.

«1146147148149150168»