FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1147148149150151168»
bogdanbog12.04.2010 08:20

Invidios.

Maye13.04.2010 11:50

Calul si nebunul alaturi de tura plus pion.

Ronnie13.04.2010 12:20

ala care da 6-6 si n-are ce muta

dulcicutza13.04.2010 12:25

Manelistu´ gen...

bogdanbog13.04.2010 12:39

Pitipoanca gen...

David13.04.2010 13:20

E mort.

bogdanbog13.04.2010 13:31

Nevoias.

 

Daniel-Ionut19.04.2010 16:47

Chitra cu nevoiasii.

dayra19.04.2010 18:59

Minor.

Maye19.04.2010 19:20

Iubita

RobYnho19.04.2010 19:23

Si'a tras'o pe Dana gagica.

Maye19.04.2010 19:35

stie bine

red&blue_boy19.04.2010 19:46

Avalanche!

Maye19.04.2010 19:47

Nu spune echipa cu care tine din NHL.

AG19.04.2010 20:01

l'am spulberat la nhl cu 7-0

Maye19.04.2010 20:05

Ti se pare

red&blue_boy19.04.2010 20:16

Vrea sa stie cu cine tin in NHL !

Cu NY Rangers ....De multi ani,inainte de 2000,de la finala din '94 castigata cu Canucks !

Iar in play-off tin cu Avalanche si Canadiens,ca Rangers nu s-au calificat. :D

Maye19.04.2010 20:29

Il mai injura si acum pe Jokinen.

red&blue_boy19.04.2010 20:34

Are dreptate....Mai bine ramanea Jokinen la Flames! :D

Maye19.04.2010 20:36

El nu stie ca in NHL 09 l-am adus la Avalanche :blush:

red&blue_boy19.04.2010 20:41

Credeam ca vorbeste de Olli Jokinen de la Rangers...Nu de Jussi Jokinen de la Avalanche... :D Ce ti-e si cu finlandezii astia!

Maye19.04.2010 21:08

Nu stie ca am adus toata familia Jokinen la Avalanche :))

1on19.04.2010 21:09

nu stie

Maye19.04.2010 21:13

nici el nu stie

1on19.04.2010 21:19

previzibil

«1147148149150151168»