FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1142143144145146168»
pytycrys06.04.2010 17:22

Are in poza pe cineva care sa ma trazneasca Dumnezeu daca il recunosc.

AG06.04.2010 18:16

nu stie istoria Stelei

BAF-kimi06.04.2010 19:37

agricultor

AG06.04.2010 19:49

sparge lemne, bate cuie .. fute'n cur si da la ****

MikStelista06.04.2010 19:51

Golan, derbedeu...da il iubesc asa cum e :wub:

pup fratiorul meu :kisstogether:

iNsTiGaToR06.04.2010 19:52

ciocu' mic

AG06.04.2010 19:55

dragoste mare , fara excese, bem si fumam fara regrete, pana cadem jos :))

iNsTiGaToR06.04.2010 20:39

fumeaza iarba, fuge de garda....e o petarda..

dayra06.04.2010 20:42

Ar vrea si el sa faca toate astea.

 

 

iNsTiGaToR06.04.2010 20:47

Minte

dayra06.04.2010 20:56

Vrajitorul din Oz.

iNsTiGaToR06.04.2010 21:01

Scufita Rosie

pytycrys06.04.2010 21:08

Ar vrea sa fie Fat-Frumos dar ramane doar unul din Cei Trei Purcelusi.

Maye06.04.2010 21:09

child(pt ala)

red&blue_boy06.04.2010 22:34

Messi !!!

dayra07.04.2010 08:48

Raul Madrid.

Daniel-Ionut07.04.2010 08:53

Sergio Ramos

dayra07.04.2010 09:04

Vrea sa fie bine, ca sa nu fie rau.

Ronnie07.04.2010 09:07

nu a simtit inca gustul victoriilor cu mine la table :)

Daniel-Ionut07.04.2010 09:16

@Ronnie

Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet Bet

 

@dayra

Vrea sa spuna de fapt "de bine de rau e bine"

dayra07.04.2010 09:17

@Ronnie

Nu vrea sa-si aminteasca meciul in care i-am dat mart. :D

 

@Daniel

 

Canta.

Ronnie07.04.2010 09:20

am lasat-o sa-mi dea mart sa se bucure si ea :D

dayra07.04.2010 09:23

A fost atat de dragut ca m-a lasat sa-i dau 2 marturi in acelasi meci, ca l-am lasat si eu sa-mi dea unul. :kisstogether:

pytycrys07.04.2010 10:44

Il iubeste foarte mult pe Ronnie.

Maye07.04.2010 10:44

PTM

«1142143144145146168»