FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1132133134135136168»
iNsTiGaToR13.03.2010 21:54

E praf la NHL

Daniel-Ionut14.03.2010 08:26

Si mai praf la NHL :)

AG14.03.2010 08:34

e doar o crosa la nhl

Daniel-Ionut14.03.2010 08:35

Joc cu el la orice ora vrea!

AG14.03.2010 08:48

e acasa bea lapticul

MikStelista14.03.2010 09:48

Golanul de frate-miu :kisstogether:

iNsTiGaToR14.03.2010 11:16

Are un tablou cu Jiji pe perete

AG14.03.2010 11:54

are o poza cu Gigi in wc

red&blue_boy15.03.2010 07:30

Are o poza cu Luminita Becali in dormitor!

iNsTiGaToR15.03.2010 08:41

E drogat... nu vedeti ce ochi galben are? :))

red&blue_boy15.03.2010 11:05

E fan Adita Mutu!Creste marijuana pe balcon! :D

ssilviu_1915.03.2010 12:20

e fan Consuelo

MikStelista15.03.2010 12:21

Ar da la Consuleo

red&blue_boy15.03.2010 12:24

Ar trage o linie cu Adi Mutu! :D

MikStelista15.03.2010 12:25

Nu stie ca l-as pune pe rug pe Mutu....sau mai bine il arunc de la etajul 10? :-?

red&blue_boy15.03.2010 12:27

Nu-l intelege pe Adisor Mutu si vrea sa-i faca felul!!!

MikStelista15.03.2010 12:27

Il compatimeste pe Mutu.

red&blue_boy15.03.2010 12:28

N-a nimerit-o!!! :)

MikStelista15.03.2010 12:32

Vrea sa-l nimeresc.

red&blue_boy15.03.2010 12:38

Depinde cum vrea sa ma nimereasca!

MikStelista15.03.2010 12:39

Ii fuge gandul la departeeeeee :D

Ronnie15.03.2010 12:41

Nu vrea sa ne arate...

iNsTiGaToR15.03.2010 16:05

Alcoolic..

Ronnie15.03.2010 16:07

Are gagica cum nimeni nu mai are.

Daniel-Ionut15.03.2010 16:10

Ronnie + NHL = 0

«1132133134135136168»