FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1131132133134135168»
Nyghty12.03.2010 10:31

are dreptate orice-ar incerca sa zica :yes:

dayra12.03.2010 10:53

Ar vrea sa stie "cu ce se mananca" trasaturile mentionate de Maye.

MoWeed12.03.2010 10:54

Si-a pregatit lenjeria neagra

dayra12.03.2010 11:05

Am pregatit manusile de box cu care o sa-l bat si pe el si pe Roby. :boxing:

RobYnho12.03.2010 11:12

Inca o dovada ca viseaza la mine.

dayra12.03.2010 11:14

E clar. Inca nu a aflat ce mi-a zis Mo aseara. :))

RobYnho12.03.2010 12:20

NU stie ca stiu tot.

iNsTiGaToR12.03.2010 19:20

Mare bulangiu....

RobYnho12.03.2010 19:26

Vorbea de ta'su'. ;)

MoWeed12.03.2010 19:27

A tipat de bucurie la golul Stelei, de a speriat si ursii

RobYnho12.03.2010 19:29

Vorbeste aiurea, evident.

David12.03.2010 19:30

Padurari de munte.Amandoi.

MoWeed12.03.2010 19:30

@Roby

 

Vrea doar sa vina Real in Ghencea, sa-si faca poze cu Cristina

Maye12.03.2010 19:35

Cioban.

iNsTiGaToR12.03.2010 19:42

Bulan de bulan la NHL

David12.03.2010 19:53

Elev eminent.

iNsTiGaToR12.03.2010 21:25

Un om destept :D

valentin2day12.03.2010 21:47

un elev ce dovedeste usile (mai putin alea de metal)

Arian13.03.2010 01:22

Acum ne suporta.

 

 

iNsTiGaToR13.03.2010 07:28

Nu-l cunosc

 

 

Apropo.. pot sa dovedesc si usile de metal , cu bormasina :))

MikStelista13.03.2010 07:51

Are gagica cheltuitoare.

gio_stgloria13.03.2010 09:07

chica boom

AG13.03.2010 09:24

cica ar vrea

Daniel-Ionut13.03.2010 09:27

Fan Genoa, si nu a vazut un meci in acest sezon :D

RobYnho13.03.2010 12:48

Alt donator.

«1131132133134135168»