FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1130131132133134168»
MikStelista12.03.2010 07:59

Ala micu'

Marius12.03.2010 08:01

aia mare

MikStelista12.03.2010 08:09

Betivan

Marius12.03.2010 08:27

calomniatoare

MikStelista12.03.2010 08:32

Mincinos

iNsTiGaToR12.03.2010 08:55

Nesimtita

 

 

P.S .. sunt io mic..da sunt al dreacu :))

MikStelista12.03.2010 08:57

Ala mic si al dracu' care respira greu :D

 

:chair: pe cine faci tu nesimtita?

iNsTiGaToR12.03.2010 09:00

Corupe minorii :))

 

Mic, al dreacu...sportiv, bun la pat...ce mai vrei? :))

MikStelista12.03.2010 09:01

Urla modestia in el.

 

Ti-au murit laudatorii?

Eu nu vreau nimic de la tine :)

iNsTiGaToR12.03.2010 09:02

Invidioasa :P

 

Sunt modest dar vreau sa se stie asta :))

MikStelista12.03.2010 09:04

Infatuat.

iNsTiGaToR12.03.2010 09:09

Violatoare profesionista

MikStelista12.03.2010 09:11

Nu m-a ghicit =))))))

iNsTiGaToR12.03.2010 09:17

Betiva

MikStelista12.03.2010 09:29

A fost pe aproape :D

red&blue_boy12.03.2010 09:35

Bucuroasa ca a fost Real eliminata...

MikStelista12.03.2010 09:37

M-a ghicit!

Dar trista pentru ca a ramas Man. U :(

iNsTiGaToR12.03.2010 09:38

Becali e idolul ei

red&blue_boy12.03.2010 09:40

I-ar bombarda loja lui Becali cu bulgari!

iNsTiGaToR12.03.2010 09:43

Gandire excelenta :D:thumbup:

 

Si nu numai cu bulgari :))

red&blue_boy12.03.2010 09:50

I-ar bombarda loja lui Becali si cu un Ak-47 !

dayra12.03.2010 10:01

L-ar bombarda pe g.igi cu ce ar nimeri.

red&blue_boy12.03.2010 10:03

Inca e suparata ca a fost eliminata Real!

dayra12.03.2010 10:23

Are dreptate.

Maye12.03.2010 10:29

les traits morpho-lexicaux et semantique

 

«1130131132133134168»