FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1128129130131132168»
AG07.03.2010 09:31

fara pene

MikStelista07.03.2010 09:34

Un golan :D

iNsTiGaToR07.03.2010 10:26

Isi lasa sanii la vedere pe stadion :))

MikStelista07.03.2010 10:46

Ar vrea el :))

AG07.03.2010 11:23

a plecat la Urziceni

iNsTiGaToR07.03.2010 11:26

un huligan

aquilla07.03.2010 11:51

ne arata spatele....ce tare :D

AG07.03.2010 14:36

o ia la cioc :))

aquilla07.03.2010 23:22

inaintea mea....te las pe tine, poate esti expert

Arian07.03.2010 23:36

Nu e o cioara, nu e un avion...e un batman cu cap de acvila.

ssilviu_1908.03.2010 15:09

iubitor de zburatoare

red&blue_boy09.03.2010 07:57

I se falfaie de Becali ! :)

Daniel-Ionut10.03.2010 11:51

Stie ca Real Madrid o sa se califice mai departe in seara asta!!!

MikStelista10.03.2010 11:52

O sa-si bage unghia in gat cand o sa vada ca Real iese din CL :D

Daniel-Ionut10.03.2010 11:54

O sa ii bag eu unghia in gat daca Real iese din CL!

MikStelista10.03.2010 11:57

Vrea sa ma bata

Daniel-Ionut10.03.2010 11:58

Vrea sa para victima!

MikStelista10.03.2010 12:02

E dator cu un cico

red&blue_boy10.03.2010 12:03

O sa isi roada unghiile daca ia Real titlul !!!

MikStelista10.03.2010 12:04

Stie ca Real nu o sa ia titlul :D

Doamne ajuta!

dayra10.03.2010 12:07

Nu stie ca Real Madrid este pe primul loc...si o sa ramana acolo. :rolleyes:

red&blue_boy10.03.2010 12:08

Tine si cu Milan pe seara ! :D

dayra10.03.2010 12:13

Cunoaste motivele obiective pentru care voi sustine Milan-ul diseara.

MikStelista10.03.2010 12:13

Foarte bine face :D

Ronnie10.03.2010 12:15

pizde forumiste

«1128129130131132168»