FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1127128129130131168»
dayra05.03.2010 21:34

Are prieteni de la care afla mondenitatile. :))

1on05.03.2010 21:58

subiect de mondenități

RaMs3s06.03.2010 12:55

Ion. Ion...Ion

Ronnie06.03.2010 13:02

simpsonu' din peluza

dayra06.03.2010 13:04

@ Ramses

Ramses al ll-lea, fiul lui Seti l.

 

Ronnie bagaciosu`

bogdanbog06.03.2010 13:33

Cica stie table...la ea 2 linii e partida

Daniel-Ionut06.03.2010 13:34

E ca la 20 de ani... fara griji si fara bani!

bogdanbog06.03.2010 13:36

Nu mai are loc lumea sa posteze de el

S.S.Lazio06.03.2010 13:43

din cauza lui nu pleaca Gigi ..

bogdanbog06.03.2010 13:45

Ii da eroare procesorul

iNsTiGaToR06.03.2010 13:45

cine esti?

S.S.Lazio06.03.2010 13:46

e off topic :))

bogdanbog06.03.2010 14:01

ii da 'not found'

dayra06.03.2010 14:03

L-am batut 2 linii la table si la a treia s-a dat la fund ca nu-i merge netu`...acum denigreaza lumea pe aici.

RobYnho06.03.2010 14:05

O arde pe limonade.

bogdanbog06.03.2010 14:05

miercurea din post..

Daniel-Ionut06.03.2010 14:43

joi dupa miercurea ciuc

MikStelista06.03.2010 14:54

Ii invata pe copii la jocuri de noroc :chair:

iNsTiGaToR06.03.2010 14:54

bulanos la nhl

Daniel-Ionut06.03.2010 15:03

Stie ca Andreea nu joaca NHL!

Ronnie06.03.2010 15:04

Mananca cacao si dupa joaca nhl cu mine.

bogdanbog06.03.2010 15:06

Plin de idei, gen Jiji :)

David06.03.2010 16:24

Nu are nici un indiciu despre cum ma cheama.

BAF-kimi06.03.2010 19:21

David... Beckham :))

aquilla06.03.2010 19:38

schiaza pe nisip

«1127128129130131168»