FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1133134135136137168»
iNsTiGaToR15.03.2010 16:41

Se lauda si el ca e bun la joace pe calculator...

dayra15.03.2010 16:51

Are succesuri la femei.

Daniel-Ionut15.03.2010 16:52

Alb-negru

dayra15.03.2010 16:54

Studiaza avatare.

Daniel-Ionut15.03.2010 16:55

Hmm... s'a prins despre ce era vorba :D

dayra15.03.2010 17:01

Ma credea "cu ciunga in par".

Maye15.03.2010 17:06

Is it.

dayra15.03.2010 17:13

Although he's feeling the pain, the pride is above all.

Maye15.03.2010 17:15

Suddenly she knows.

Daniel-Ionut15.03.2010 17:23

Englezii

dayra15.03.2010 17:35

Madrileno.

Maye15.03.2010 17:38

8-12

16-20

dayra15.03.2010 17:42

:))

Prietenii stiu de ce...

Maye15.03.2010 17:48

4/5

dayra15.03.2010 17:54

idem

Maye15.03.2010 18:05

Eu sunt sigur ca i-am dat 5/5.

iNsTiGaToR16.03.2010 07:39

Comunist...

red&blue_boy16.03.2010 07:46

Democrat...

 

 

iNsTiGaToR16.03.2010 07:46

Il doare undeva de politica

red&blue_boy16.03.2010 08:05

A nimerit-o! :)

 

 

 

S.S.Lazio21.03.2010 15:09

antisemit ..

ssilviu_1922.03.2010 17:21

evreu

iNsTiGaToR22.03.2010 17:26

Un nesimtit.. adica zice ca nu sunt stelist :thumbdown:

Daniel-Ionut22.03.2010 17:56

Pai nu e!

David22.03.2010 19:16

Are fular cu Barcelona si Dinamo.

«1133134135136137168»