FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1134135136137138168»
iNsTiGaToR23.03.2010 21:59

Spune adevaru'

ssilviu_1923.03.2010 22:08

boboc

iNsTiGaToR23.03.2010 22:11

Nu minte

Dragos_G24.03.2010 20:23

cocalar

iNsTiGaToR24.03.2010 21:01

papagal

Dragos_G24.03.2010 21:05

onanist

iNsTiGaToR24.03.2010 21:07

nu te intrec

S.S.Lazio24.03.2010 21:16

usain bolt

dayra24.03.2010 21:41

Il enerveaza aia de la supreme.

S.S.Lazio26.03.2010 14:56

are dreptate !

se infiltreaza la caini si le fura ...rezervele de pepsi din peluza.

Arian26.03.2010 15:10

Se ocupa cu aprovizionarea celor unsprezece chioscuri de la stadionul din bulevardul Ghencea. Deci e mana-n mana cu conducerea clubului. :)

valentin2day26.03.2010 15:19

a numarat chischiurile. Trist!

David26.03.2010 16:42

a inceput sa ne suporte.

dayra27.03.2010 23:06

Conform semnaturii sale, va lupta pentru Steaua.

 

 

David28.03.2010 19:06

Conform semnaturii mele,va lupta pentru Steaua!

Maye28.03.2010 19:08

CSM Oradea.

MikStelista28.03.2010 19:10

Umbla cu flacara violet :P

Maye28.03.2010 19:16

Flacara...cuiva :P

iNsTiGaToR28.03.2010 21:29

Se ia de minori

valentin2day28.03.2010 21:33

a postat deasupra mea

red&blue_boy29.03.2010 05:12

Real Madrid.

pytycrys29.03.2010 09:58

Avatar cu avatar.

dayra29.03.2010 10:08

Avatar cu Ultras, dar nu vrea sa ne dam seama. :D

Daniel-Ionut29.03.2010 10:20

Negru, negru, negru mult negru NEGRUUUUUUU, dar prea mult negru negru negru negruuuuuuuu! DE unde atata negru si pana cand negruuuuuuuuuu negru negru!!!! :shifty:

dayra29.03.2010 10:23

A innebunit lupu`.

«1134135136137138168»