FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1136137138139140168»
RobYnho29.03.2010 10:43

Nu se satura sa ma tot denigreze.

MoWeed29.03.2010 10:43

Se uita la telenovele

Fane29.03.2010 10:43
Face un show erotic cu Mik, numai pentru mine

 

Uite vezi,aici te-ai stricat...o fi un capat de tara sa vedem si noi ?

 

 

 

MikStelista29.03.2010 10:43

Face salata de post :D

 

 

MoWeed29.03.2010 10:46
Uite vezi,aici te-ai stricat...o fi un capat de tara sa vedem si noi ?

Pai mah, eu i-am aratat lui Roby si, drept urmare, nici macar nu da de baut de ziua lui. Plus ca tu esti om la casa lui :D

MikStelista29.03.2010 10:47

pervers :banned:

MoWeed29.03.2010 10:48

Vrea sa fac perversiuni cu ea

MikStelista29.03.2010 10:48

Minte cu nerusinare

MoWeed29.03.2010 10:51

Toata ziua imi da invite-uri la webcam

MikStelista29.03.2010 10:51

Nici macar nu il am in lista de mess :))

MoWeed29.03.2010 10:53

Pe skype

MikStelista29.03.2010 10:56

Nu folosesc asa ceva :D

dayra29.03.2010 10:59

L-a pus la punct pe Mo. :yeahh:

MoWeed29.03.2010 11:01

Viseaza

dayra29.03.2010 11:10

Cine vorbea de vise=)).

MikStelista29.03.2010 11:13

Ma ajuta sa ii spulber visele lui Mo :yeahh::drunk:

dayra29.03.2010 11:21

Punem de-o alianta si mergem la Brasov sa capacim mincinosii. :beer2:

MikStelista29.03.2010 11:26

Ii capacim, le ascundem bautura, dupa ii bagam in dubita jandarmeriei si le dam drumu' la manele :D

dayra29.03.2010 11:35

Nu le ascundem bautura, dupa ce ii bagam in duba, ne punem in dreptul gemuletului cu gratii si bem in fata lor.Sa-i vedem cum saliveaza printre gratii. :bananadance:

MoWeed29.03.2010 11:36
Punem de-o alianta si mergem la Brasov sa capacim mincinosii. :beer2:

Chiar va rog. O dam parte in parte la bustul gol

dayra29.03.2010 11:38

Cand o sa ne vada cu batele in mana, o sa fuga de o sa rupa pamantul. :D

MoWeed29.03.2010 11:43

Cu batele in mana si la bustu gol. Sigur o sa fugim, nu vreti sa ne vedeti?

Daniel-Ionut29.03.2010 13:28

Un bulangiu pervers / nu un romantic francez

Ronnie29.03.2010 13:30

Un glumet incurabil. Aproape ca zambesti la dumele lui.

Daniel-Ionut29.03.2010 13:37

Ca la 20 de ani fara griji si fara bani.

«1136137138139140168»