FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1138139140141142168»
Daniel-Ionut30.03.2010 11:03

Sergio Ramos :naughty:

dayra30.03.2010 11:05

Vrea tricou cu Ramos si nu gaseste. :D

red&blue_boy30.03.2010 11:07

Cormoranii !!! :thumbsup:

 

 

dayra30.03.2010 11:08

Diavol milanez.

Daniel-Ionut30.03.2010 11:12

Viitoarea mea eleva la 50 de limbi straine, hai 49 ca franceza stie cat de cat :whistle:

red&blue_boy30.03.2010 11:13

Inter Milano... :thumbdown:

Daniel-Ionut30.03.2010 11:21

Vrea ca Real sa ii umileasca pe catalani sambata viitoare :thumbup:

MikStelista30.03.2010 11:23

Viseaza

dayra30.03.2010 11:24

@Daniel-Ionut

Cica "vorbeste fluent 50 de limbi straine", dar traduce cu google.

 

@Mikstelista

 

Crede in Steaua Barcelonei...

Daniel-Ionut30.03.2010 11:27

Da din casa :thumbdown:

dayra30.03.2010 11:28

Se simte amenintat.

Daniel-Ionut30.03.2010 11:29

de ochii ei, citez "albastri ca marea"

dayra30.03.2010 11:31

Merita un 10 la franceza pt asta. :D

Daniel-Ionut30.03.2010 11:33

Eeee asa mai vine de'acasa :happy:

MikStelista30.03.2010 11:34

A prins aripi! Are careva un cutit?

Daniel-Ionut30.03.2010 11:35

Tanti " stresu' " :rolleyes:

Il vrea pe Raul la liverpoola dar stie ca nu o sa il vada niciodata acolo.

MikStelista30.03.2010 11:37

Trebuie batut! Parca aveam o bata prin casa....

red&blue_boy30.03.2010 11:40

Make love,not war !!!

dayra30.03.2010 11:49

Desi nu-i plac razboaiele, lupta in cel impotriva ciobanului.

red&blue_boy30.03.2010 11:50

M-a nimerit !!!

Si ea lupta impotriva gibonului.

Maye30.03.2010 12:27

Nu stiu

Joga Bonito30.03.2010 14:23
toti cei de mai sus sunt retardati.

 

imi mentin pozitia exprimata in pagina numarul 2 a acestui topic :proud:

Maye30.03.2010 14:39

Pana si tu esti mai sus :blink:

David30.03.2010 15:39

si tu!

Arian30.03.2010 16:37

Are nick de evreu si semnatura de hitlerist. :bananadance:

«1138139140141142168»