Rocker.. huuuuuoooo ![]()
Rocker.. huuuuuoooo ![]()
Manelar...pe sistem. ![]()
Nu m-a nimerit deloc... nu ascult manele, nici nu fredonez, nici nu dansez pe ele, nu le suport...
compune versuri de manele
Fratele meu dulce si scump ![]()
Nu ma suporta
Nu m-a nimerit!
N-am nimic cu tine sau cu altcineva ![]()
Arlechino
Ochio-bochio
Nenea cu pectoralii bine facuti ![]()
Ma confunda.
un copilandru
Un betiv notoriu.
Ar bea cu Maye ![]()
Ar intra si ea in hora aia. ![]()
Nu ma primeste in hora ![]()
are echipa din groapa in suflet.
nou venit
poarta ochelari de soare numai noaptea .
Poarta ochelari de vedere numai ziua. Noaptea foloseste lentile de contact, pentru a putea purta ochelari de soare in club.
Eheee...unu care acum ceva timp facea senzatie pe topicu asta !
A murit azi la ora 21:00 in urma unei pale de de vant.Daca de acum in colo mai posteaza,sa stiti ca e spectrul lui care bantuie tastatura.
Crede ca a gasit masina timpului. Mai e pana azi la 21:00 !
buhuhu pe ma-ta ca m-ai speriat ..![]()