FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1139140141142143168»
iNsTiGaToR30.03.2010 19:17

Rocker.. huuuuuoooo :thumbdown:

dayra30.03.2010 19:21

Manelar...pe sistem. :))

iNsTiGaToR30.03.2010 19:28

Nu m-a nimerit deloc... nu ascult manele, nici nu fredonez, nici nu dansez pe ele, nu le suport...

AG31.03.2010 06:26

compune versuri de manele

MikStelista31.03.2010 07:29

Fratele meu dulce si scump :kisstogether:

iNsTiGaToR31.03.2010 08:19

Nu ma suporta

MikStelista31.03.2010 08:24

Nu m-a nimerit!

N-am nimic cu tine sau cu altcineva :)

Maye31.03.2010 08:36

Arlechino

RobYnho31.03.2010 08:38

Ochio-bochio

MikStelista31.03.2010 08:42

Nenea cu pectoralii bine facuti :D

RobYnho31.03.2010 08:45

Ma confunda.

Maye31.03.2010 08:47

un copilandru

RobYnho31.03.2010 08:48

Un betiv notoriu.

MikStelista31.03.2010 08:49

Ar bea cu Maye :D

RobYnho31.03.2010 08:55

Ar intra si ea in hora aia. :D

MikStelista31.03.2010 08:56

Nu ma primeste in hora :D

ultraskins.31.03.2010 16:58

are echipa din groapa in suflet.

ssilviu_1931.03.2010 17:18

nou venit

RaMs3s31.03.2010 19:40

poarta ochelari de soare numai noaptea .

Arian31.03.2010 19:50

Poarta ochelari de vedere numai ziua. Noaptea foloseste lentile de contact, pentru a putea purta ochelari de soare in club.

RaMs3s31.03.2010 20:09

Eheee...unu care acum ceva timp facea senzatie pe topicu asta !

David01.04.2010 12:11

A murit azi la ora 21:00 in urma unei pale de de vant.Daca de acum in colo mai posteaza,sa stiti ca e spectrul lui care bantuie tastatura.

RaMs3s01.04.2010 14:34

Crede ca a gasit masina timpului. Mai e pana azi la 21:00 !

Maye01.04.2010 14:39

    Buhuhu

     

    S.S.Lazio01.04.2010 16:08

    buhuhu pe ma-ta ca m-ai speriat ..:))

    «1139140141142143168»