FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1122123124125126168»
red&blue_boy25.02.2010 08:52

Domnisoara vrea sa ma bata !!! :naughty: Depinde cum!!! :D

MikStelista25.02.2010 08:52

Vede el :boxing:

red&blue_boy25.02.2010 09:31

Nu cred ca o lasa inima sa ma bata,e prea finuta!!! :blush:

MikStelista25.02.2010 09:32

Ma flateaza :blush:

red&blue_boy25.02.2010 09:34

Iti aduc si un martisor !!! :)

MikStelista25.02.2010 09:35

Baiat finutz :yes:

red&blue_boy25.02.2010 09:48

Fata finuta,simpatica !!!

MikStelista25.02.2010 09:48

Ma face sa rosesc :blush:

1on25.02.2010 10:23

Își schimbă de cel putin 2 ori pe zi avatarul de la mess.

red&blue_boy25.02.2010 10:33

nu isi schimba avatarul !

ssilviu_1925.02.2010 10:34

Al n-spelea in care se da la Mik

Nyghty25.02.2010 10:47

face pe aparatorul lu' Mika..deci sa da la ea :D

dayra25.02.2010 11:52

Nu apara pe nimeni.

red&blue_boy25.02.2010 12:40

Se duce sa vada pe Liverpool pe seara !

Maye25.02.2010 12:41

Il mananca pielea de la o vreme.

dayra25.02.2010 13:02

Nu e in apele lui.

Maye25.02.2010 13:10

Stie ea ce stie.

ssilviu_1925.02.2010 14:57

e nervos ca se da lumea la "femeia lui" :D

AG25.02.2010 15:03

ar vrea sa fie femeia lu Maye

Nyghty25.02.2010 15:04

AG,AG,dar nu e din Arges

AG25.02.2010 15:16

e tripat pe hip-hop

Audienta Generala

Jolly8625.02.2010 20:15

Ragaie..

Arian25.02.2010 20:32

Are cei sapte ani de-acasa.

red&blue_boy26.02.2010 05:26

E bucuros ca Roma a fost eliminata aseara!

David28.02.2010 19:50

Steaua fan!

«1122123124125126168»