FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1121122123124125168»
Maye23.02.2010 22:49

lisa , lisa , monalisa

1on23.02.2010 22:49

locuieste acasa

ssilviu_1923.02.2010 22:55

si-ar dori sa locuiasca in palatul lui Jiji

dayra23.02.2010 23:18

S-ar **** in palatul lu` g.igi.

red&blue_boy24.02.2010 05:48

I-ar bombarda palatul lui Jiji cu bulgari!

MikStelista24.02.2010 10:11

I-ar pune o bomba in palat lui Jiji :D

red&blue_boy24.02.2010 12:43

I-ar pune o bomba sexy in palat lui Jiji,eventual pe focoasa Iulia !!! :P

AG24.02.2010 13:14

i'ar pune'o lu iulia

RobYnho24.02.2010 13:34

si el

MikStelista24.02.2010 13:44

A pierdut la pariuri :D

RobYnho24.02.2010 13:54

Zice bine.

PS : Si'a schimbat avataru'. ;))

MikStelista24.02.2010 14:24

Ii place avatarul meu :hypocrite:

AG24.02.2010 14:51

gemetele ei rebele, se aud pana la stele :))

RobYnho24.02.2010 14:56

oooooo-oooooo-oooooo-oooooo

MikStelista24.02.2010 15:08

Geme!

@AG

Ti se pare :D

Ronnie24.02.2010 15:23

Cum zicea Chirila... "Azi nu, nu am chef" :)

MikStelista24.02.2010 15:26

M-a ghicit :P

Ronnie24.02.2010 15:28

Am ghicit, nu i-am citit statusul.

AG24.02.2010 16:05

fan FCM

Daniel-Ionut24.02.2010 16:15

Senior

Nyghty24.02.2010 16:31

Tot senior

red&blue_boy25.02.2010 08:33

Alt senior.

MikStelista25.02.2010 08:35

nenea

red&blue_boy25.02.2010 08:45

Tanti ! :D

MikStelista25.02.2010 08:46

Vrea bataie :spank:

«1121122123124125168»