23.02.2010 22:49
lisa , lisa , monalisa
lisa , lisa , monalisa
locuieste acasa
si-ar dori sa locuiasca in palatul lui Jiji
S-ar **** in palatul lu` g.igi.
I-ar bombarda palatul lui Jiji cu bulgari!
I-ar pune o bomba in palat lui Jiji ![]()
I-ar pune o bomba sexy in palat lui Jiji,eventual pe focoasa Iulia !!! ![]()
i'ar pune'o lu iulia
si el
A pierdut la pariuri ![]()
Zice bine.
PS : Si'a schimbat avataru'.
)
Ii place avatarul meu ![]()
gemetele ei rebele, se aud pana la stele ![]()
oooooo-oooooo-oooooo-oooooo
Geme!
@AG
Ti se pare ![]()
Cum zicea Chirila... "Azi nu, nu am chef" ![]()
M-a ghicit ![]()
Am ghicit, nu i-am citit statusul.
fan FCM
Senior
Tot senior
Alt senior.
nenea
Tanti ! ![]()
Vrea bataie ![]()