FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1123124125126127168»
BAF-kimi28.02.2010 22:39

Azi primeste martisoare. :))

MikStelista01.03.2010 07:58

Azi ne da martisoare :D

AG01.03.2010 08:18

azi doarme cand ajunge aks

Dragoshel01.03.2010 08:19

azi e omu' cu bani. cica ia salariu

MikStelista01.03.2010 08:20

Presimt ca o sa piarda la pariuri daca nu imi da un martisor :D

AG01.03.2010 08:22

are cearcane

red&blue_boy01.03.2010 09:45

E stresat cu martisoarele...I-ar da unul si doamnei Becali !!! :naughty:

MikStelista01.03.2010 09:49

Se gandeste cum sa-i dea dnei Luminita Becali un martisor :D

sabin130701.03.2010 10:01

ontopic: Stres

 

offtopic: Sa se revizuiasca si sa se schimbe titlul in ¨Tovarasul/Tovarasa de mai sus¨, sa nu mai fie stresu´ in continuu offtopic. :P

MikStelista01.03.2010 10:06

Azi nu da martisoare :D

1on01.03.2010 14:28

doarme sau i-e somn

MikStelista01.03.2010 14:43

Nu stie ca inca sunt la muncaaaaaaaa :wall:

Daniel-Ionut01.03.2010 14:55

La muncaaaaa nu la intins mana! :shifty:

1on01.03.2010 15:00

La scoala nu la chiul!

Daniel-Ionut01.03.2010 15:01

Stie ca am fost la scoala!

Ronnie01.03.2010 16:32

Labaru' sef!

AG01.03.2010 16:35

labarul asistent

Ronnie01.03.2010 16:38

marele gagicar. :wanker:

AG01.03.2010 16:40

el grande gaozar :)

RobYnho01.03.2010 18:14

el grande vagabond.

MikStelista01.03.2010 18:15

cel mai mare golan :D

Maye01.03.2010 18:24

AISS-ista.

MikStelista01.03.2010 18:27

My honey bunny :wub:

RobYnho01.03.2010 18:28

Huliganca

Ronnie01.03.2010 18:41

fifist, parilolist, nhlist...

«1123124125126127168»