01.03.2010 19:35
uite si o postare de a mea ![]()
uite si o postare de a mea ![]()
Sa fie sanatos.
Fan CSA!
Fan Hitler ? ![]()
Fan Stalin(skaya).
E crita.A primit un martisor de 50 de grade ![]()
drumurile noastre toate...care e faza cu topicul asta?
E offtopic.Nu stie ca trebuie sa scrie ceva despre cel care a postat inaintea lui.
Oare mai stie table ?
Pune-ma la incercare.
nu stie ca nu-mi place vodka.
Ii place vinul atunci.
stie el ce stie.
Fan Silva Black.
degustator de bere
Ii place sa cante "Suspendati-ne, uram ciorile!".
stelista de la sud
trebuie doborat
cu mainile in aer
N-avea somn ![]()
N-avea somn![]()
tine cu Steaua ![]()
A baut palinca ![]()
a baut vin si palinca
Da lumea de gol ![]()
P.S. Doar am gustat
Are instinct matern dezvoltat (ca fiecare să fie prezentabil).