FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1124125126127128168»
aquilla01.03.2010 19:35

uite si o postare de a mea :D

RobYnho01.03.2010 19:48

Sa fie sanatos.

David01.03.2010 20:10

Fan CSA!

gio_stgloria01.03.2010 20:33

Fan Hitler ? :ce_oameni:

dayra01.03.2010 21:21

Fan Stalin(skaya).

danimarcu01.03.2010 21:29

E crita.A primit un martisor de 50 de grade :D

aquilla01.03.2010 21:46

drumurile noastre toate...care e faza cu topicul asta?

dayra01.03.2010 21:55

E offtopic.Nu stie ca trebuie sa scrie ceva despre cel care a postat inaintea lui.

RobYnho01.03.2010 22:04

Oare mai stie table ?

dayra01.03.2010 22:11

Pune-ma la incercare.

gio_stgloria01.03.2010 22:13

nu stie ca nu-mi place vodka.

RobYnho01.03.2010 22:18

Ii place vinul atunci.

gio_stgloria01.03.2010 22:21

stie el ce stie.

Maye01.03.2010 22:34

Fan Silva Black.

aquilla01.03.2010 22:37

degustator de bere

dayra01.03.2010 22:44

Ii place sa cante "Suspendati-ne, uram ciorile!".

 

 

aquilla01.03.2010 22:46

stelista de la sud

AG01.03.2010 23:58

trebuie doborat

aquilla02.03.2010 00:16

cu mainile in aer

MikStelista02.03.2010 07:14

N-avea somn :D

aquilla02.03.2010 07:54
N-avea somn :D

 

 

tine cu Steaua :D

MikStelista02.03.2010 12:02

A baut palinca :D

1on02.03.2010 12:29

a baut vin si palinca

MikStelista02.03.2010 12:30

Da lumea de gol :D

P.S. Doar am gustat

1on02.03.2010 12:33

Are instinct matern dezvoltat (ca fiecare să fie prezentabil).

«1124125126127128168»