Stiu ca a suferit ca a pierdut Real,dar a bucurat-o frumusetea golului lui Makoun !!!
ps : eu am avut suferinta dubla,si Real,si Milan au pierdut...
Stiu ca a suferit ca a pierdut Real,dar a bucurat-o frumusetea golului lui Makoun !!!
ps : eu am avut suferinta dubla,si Real,si Milan au pierdut...
Nu a tinut cu Manchester, respectele mele ![]()
Nici ea n-a tinut cu United.
Nu stie ce "simpatie" am eu pt Man U...
Ține cu FC Helesteul-cu-Ficat.
Ia la misto numele celei mai frumoase echipa din Anglia. ![]()
Nu stie cat sufar eu pentru Milan...
ps : din Anglia si eu simpatizez cu Helesteul cu Ficat !
nici el nu stie ca maine va bate Unirea !
Nu-l suporta pe Claudio Lotito.
Il respecta pe Sergio Cragnotti .
un imbecil ![]()
Un smecheras
umbla cu acel smecheras
E mandru de sora-sa ![]()
Nu stie ca e "sora" doar de la brau in sus.
nu stie k e sora cu totul
@Roby
Baiat de treaba ![]()
@Ag
Super fratior ![]()
Ca sa citez din printesele de pe hi5:"papusica tuturor,jucaria nimanui"
papusarul fara papusi
Are o papusica de surioara ![]()
ma iubeste ![]()
un imbecil !!! ![]()
Se trezeste cu noaptea in cap si posteaza aici.
betiva
betiv.