FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1119120121122123168»
red&blue_boy17.02.2010 11:55

Stiu ca a suferit ca a pierdut Real,dar a bucurat-o frumusetea golului lui Makoun !!!

 

ps : eu am avut suferinta dubla,si Real,si Milan au pierdut...

dayra17.02.2010 12:34

Nu a tinut cu Manchester, respectele mele :D

1on17.02.2010 12:37

Nici ea n-a tinut cu United.

dayra17.02.2010 12:40

Nu stie ce "simpatie" am eu pt Man U...

1on17.02.2010 12:45

Ține cu FC Helesteul-cu-Ficat.

dayra17.02.2010 12:52

Ia la misto numele celei mai frumoase echipa din Anglia. :boxing:

red&blue_boy17.02.2010 12:55

Nu stie cat sufar eu pentru Milan...

 

ps : din Anglia si eu simpatizez cu Helesteul cu Ficat !

S.S.Lazio17.02.2010 13:27

nici el nu stie ca maine va bate Unirea !

Arian17.02.2010 14:52

Nu-l suporta pe Claudio Lotito.

 

 

red&blue_boy18.02.2010 12:00

Il respecta pe Sergio Cragnotti .

AG18.02.2010 21:42

un imbecil :D

MikStelista18.02.2010 21:43

Un smecheras

AG18.02.2010 21:45

umbla cu acel smecheras

MikStelista18.02.2010 21:45

E mandru de sora-sa :D

RobYnho18.02.2010 21:47

Nu stie ca e "sora" doar de la brau in sus.

AG18.02.2010 21:49

nu stie k e sora cu totul

MikStelista18.02.2010 21:49

@Roby

Baiat de treaba :chair:

 

@Ag

Super fratior :P

ssilviu_1918.02.2010 22:14

Ca sa citez din printesele de pe hi5:"papusica tuturor,jucaria nimanui"

AG18.02.2010 22:17

papusarul fara papusi

MikStelista18.02.2010 22:18

Are o papusica de surioara :D

AG18.02.2010 22:19

ma iubeste :kisstogether:

red&blue_boy19.02.2010 05:55

un imbecil !!! :P

dayra19.02.2010 12:07

Se trezeste cu noaptea in cap si posteaza aici.

AG19.02.2010 12:22

betiva

Ronnie19.02.2010 14:51

betiv.

«1119120121122123168»