FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1118119120121122168»
MikStelista16.02.2010 20:49

Il uraste pe MJ si il asculta pe Gutza

RobYnho16.02.2010 20:49

Mai are 99 de incercari sa ghiceasca ce ascult.

MikStelista16.02.2010 20:50

Salam Tzaa :))

RobYnho16.02.2010 20:50

98.

MikStelista16.02.2010 20:55

Parazitii

RobYnho16.02.2010 20:55

Are un os.

MikStelista16.02.2010 20:56

Ros de el

RobYnho16.02.2010 20:56

Si mancat de 4 ori de ea.

MikStelista16.02.2010 20:57

Il stimeaza pe Ronnie

RobYnho16.02.2010 20:57

Se uita acum la Ronnie.

MikStelista16.02.2010 20:59

Nu stie ca, de fapt, ma uit la Ronaldinho

RobYnho16.02.2010 20:59

Cica isi baga mucii'n Ronnie.

MikStelista16.02.2010 21:00

Fan Milan

RobYnho16.02.2010 21:01

Fan mj

MikStelista16.02.2010 21:02

Uraste avatarul meu

RobYnho16.02.2010 21:04

mj - This is it

MikStelista16.02.2010 21:20

Il uraste pe Rooney

RobYnho16.02.2010 21:20

Isi da palme singura.

ssilviu_1916.02.2010 23:09

I-ar da si el niste palme lu asta Mik

AG17.02.2010 09:09

'ai dat palme lu ala micu gandindu'te la Mika :D

red&blue_boy17.02.2010 10:30

I-a placut golul lui Seedorf !

ssilviu_1917.02.2010 10:33

lui i-a placut mai mult golul lui Makoun

dayra17.02.2010 11:42

S-a uitat la Lyon-Real Madrid.

red&blue_boy17.02.2010 11:46

S-a bucurat la golul lui Makoun...

dayra17.02.2010 11:49

Nu stie ca nu m-am bucurat...ci m-am enervat.

«1118119120121122168»