15.02.2010 13:10
Ne invidiaza
.
Ne invidiaza
.
ocupat
liber
Prefera comunismul. ![]()
Nenea care se ia tot timpul de avatarul meu
dragoste mare intre noi2
Ca intre frate si sora ![]()
Multa lume pe urmele ei,pe aici...![]()
copii lui
Se inchid topicele in urma lui... ![]()
Trage cu arcul.
Nazist
un om ocupat. fataa de minee baaaa.
Cica e baiat cuminte
N'are treaba
Are treaba.
Are brad HD.
N'a avut brad cand era mic.
N-are creier.
Are nevoie...
un trist
donator
in vacanta
Tocmai a baut un ceai !
Sau nu?..... ![]()
Nu.