FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1115116117118119168»
AG14.02.2010 20:56

golan, derbedeu

RobYnho14.02.2010 21:03

Cica a terminat cu munca.

MikStelista14.02.2010 21:04

Rau, om rau

RobYnho14.02.2010 21:06

Nu stie ca nu's rau. Sunt doar somer.

1on14.02.2010 21:19

n-are bani

RobYnho14.02.2010 21:34

Vrea sa'mi doneze ceva bani. Sunt bine-veniti.

1on15.02.2010 12:11

Mana intinsă care nu spune-o poveste nu primeste nimic.

dayra15.02.2010 12:25

[1]On vacation.

1on15.02.2010 12:41

A primit de la cineva, ieri, bomboane de ciocolată in formă de inima

RobYnho15.02.2010 12:43

El este acel "cineva".

Maye15.02.2010 12:44

El este acel cineva care da de baut.

RobYnho15.02.2010 12:45

Cica "Speranta moare ultima" , dar moare !

Nyghty15.02.2010 12:47

cica iar castiga campionatul de nhl si asta nu e bine

RobYnho15.02.2010 12:49

Sa'mi dea si el id'ul lui pe privat.

dayra15.02.2010 12:49

@Nyghty

Cel care imi banuieste sursele.

RobYnho15.02.2010 12:51

Cica m'am bagat in fata ei.

Maye15.02.2010 12:51

dayra

cea care ma adora :))

dayra15.02.2010 12:54

cel care ar vrea sa-l ador.

 

 

Maye15.02.2010 12:55

cea care nu recunoaste

dayra15.02.2010 12:57

Cel care nu stie ca ador doar doua culori.Restu` e cancan.

RobYnho15.02.2010 12:59

O da in vrajeli.

dayra15.02.2010 13:01

A promis ceva, dar nu se tine de cuvant.Un betiv :D

1on15.02.2010 13:02

i s-a terminat vacanta

dayra15.02.2010 13:05

Bine informat.

Ronnie15.02.2010 13:08

Toti cei de deasupra mea au prea mult timp liber. tuvangat.

«1115116117118119168»