FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1120121122123124168»
MoWeed19.02.2010 14:51

labar

RobYnho19.02.2010 15:00

Iubeste goarnele.

MoWeed19.02.2010 15:04

Ieri sufla cu patos in una

RobYnho19.02.2010 15:28

E constient ca urasc goarnele.

Nyghty19.02.2010 16:20

E constient ca nici urmatorul campionat de nhl nu-l va castiga

dayra21.02.2010 19:06

A castigat campionatul de nhl.(?)

AG21.02.2010 19:13

aceiasi betiva

dayra21.02.2010 19:18

Face ce face, iar ma da de gol.

 

 

AG21.02.2010 19:47

mi'am luat lopata sa'i fac 'curte

bogdanbog21.02.2010 20:07

ii place(sa stea) in cur'te

dayra23.02.2010 11:03

E constient ca o sa-l bat la table.

red&blue_boy23.02.2010 12:17

Se pricepe la table ! :)

AG23.02.2010 14:24

barbugiu de meserie

 

Ronnie23.02.2010 18:51

Daca e vreun gabor p-aici pe el ar trebui sa il aresteze!

 

 

MikStelista23.02.2010 18:59

Moderatoru' calm

Nyghty23.02.2010 19:05

nu si-a mai schimbat avatarul de ceva timp...ce-o fi cu ea?!

RaMs3s23.02.2010 19:57

practica "lovitura sub centura"

bogdanbog23.02.2010 20:04

L-a RaMoLit ''lovitura sub centura''.

dayra23.02.2010 20:30

Sambata a aruncat cu bulgari in t2.

bogdanbog23.02.2010 20:33

Ar vrea sa ma bata si ea odata la table.

BAF-kimi23.02.2010 20:37

betiv

bogdanbog23.02.2010 20:37

alt alcolist

dayra23.02.2010 22:05

Vrea sa se dueleze cu mine.M-a provocat.

Maye23.02.2010 22:13

Nu stiu ca nici mie nu imi sta in gat.

dayra23.02.2010 22:46

Locuieste in casuta din padure. :D

«1120121122123124168»