labar
labar
Iubeste goarnele.
Ieri sufla cu patos in una
E constient ca urasc goarnele.
E constient ca nici urmatorul campionat de nhl nu-l va castiga
A castigat campionatul de nhl.(?)
aceiasi betiva
Face ce face, iar ma da de gol.
mi'am luat lopata sa'i fac 'curte
ii place(sa stea) in cur'te
E constient ca o sa-l bat la table.
Se pricepe la table ! ![]()
barbugiu de meserie
Daca e vreun gabor p-aici pe el ar trebui sa il aresteze!
Moderatoru' calm
nu si-a mai schimbat avatarul de ceva timp...ce-o fi cu ea?!
practica "lovitura sub centura"
L-a RaMoLit ''lovitura sub centura''.
Sambata a aruncat cu bulgari in t2.
Ar vrea sa ma bata si ea odata la table.
betiv
alt alcolist
Vrea sa se dueleze cu mine.M-a provocat.
Nu stiu ca nici mie nu imi sta in gat.
Locuieste in casuta din padure. ![]()