FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1110111112113114168»
1on10.02.2010 22:48

slaв

dayra10.02.2010 22:54

M-a prins la inghesuiala cu intrebarea...

1on10.02.2010 23:26

i-e somn

Daniel-Ionut11.02.2010 07:28

De la Focsani

MikStelista11.02.2010 07:32

Chiulangiu'

Daniel-Ionut11.02.2010 07:42

Stie ca era prea urat afara sa mai plec eu la scoala azi :D

MikStelista11.02.2010 07:51

Vai de capul lui cand o sa inceapa munca :))

Daniel-Ionut11.02.2010 07:52

Stie ca o sa fie altceva... :rolleyes:

MikStelista11.02.2010 07:55

Se minte singur

Daniel-Ionut11.02.2010 08:00

Sta pe fcsteaua in loc sa munceasca!

Dragoshel11.02.2010 08:00

mai bine te-ai duce la liceu...

Daniel-Ionut11.02.2010 08:01

Mai bine nu mi'ar zice sa ma duc la liceu pentru ca mai sunt 2 ore oricum.

MikStelista11.02.2010 08:03

Piticanie

Daniel-Ionut11.02.2010 08:04

Se oftica ca are 1 metru jumate' cu tot cu tocuri si imi zice mie piticanie! :rolleyes:

MikStelista11.02.2010 08:10

Nu stie ca am mai mult de 1.50 :chair:

red&blue_boy11.02.2010 08:23

Il baga sub radical pe Daniel-Ionut !!! :D

S.S.Lazio11.02.2010 12:25

e o ecuatie !

RobYnho11.02.2010 12:26

CCA

dayra11.02.2010 12:36

tem o idolo brasileiro

Ronnie11.02.2010 12:57

Isi ascunde prezervativele sub perna si le gaseste folosite. Ceva de genu'.

dayra11.02.2010 13:12

urmareste cu interes noutatile de pe vdc

Ronnie11.02.2010 13:19

de fapt, tu ai spus asta.

 

on: iubeste hulganii

S.S.Lazio11.02.2010 13:26

e un Dragomir printre noi ..

RobYnho11.02.2010 13:26

_|_ mitica !

S.S.Lazio11.02.2010 13:28

e irascibil ! mitica e om bun ..

«1110111112113114168»