FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1111112113114115168»
RobYnho11.02.2010 13:31

E ironic.

S.S.Lazio11.02.2010 13:32

minte !

AG11.02.2010 14:24

el a inghetzat apele

 

Ronnie11.02.2010 14:38

Multa sanatate pentru domnul Iacob!

AG11.02.2010 14:42

sa fie la toata lumea :D

Ronnie11.02.2010 14:57

Din tonul urarii tale simt ca faci cinste.

AG11.02.2010 15:02

isi ia bilet spre Bucuresti

RobYnho11.02.2010 15:07

Da de baut ???!!!!

1on11.02.2010 16:37

schiaza

RobYnho11.02.2010 18:04

Nu stie ca nu le am cu sporturile "extreme".

Nyghty11.02.2010 18:14

a castigat campionatu' de nhl..

RobYnho11.02.2010 18:14

Are dreptate, da, da, da.

Dragoshel11.02.2010 20:26

tot degeaba

MikStelista11.02.2010 20:30

tipu' original :D

RobYnho11.02.2010 20:39

Ailaviu, michael !

MikStelista11.02.2010 20:42

A vrut sa zica ca, de fapt, ma iubeste pe mine :D

RobYnho11.02.2010 20:59

Are dreptate.

MoWeed11.02.2010 21:02

De fapt nu iubeste decat alcoolul

RobYnho11.02.2010 21:19
Are dreptate.
dayra11.02.2010 21:25

norocos ultima data cand a jucat table cu mine :spank:

RobYnho11.02.2010 21:26

I s'a terminat norocul.

MoWeed11.02.2010 21:26

Zice-se ca ar fi emo

RobYnho11.02.2010 21:27

Cine, ba ? :))

MoWeed11.02.2010 21:28

Tu mah, cine altcineva?

RobYnho11.02.2010 21:29

Ma confunda. :D

Nu, dayra ?

«1111112113114115168»