FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1109110111112113168»
Nyghty10.02.2010 16:34

@Daniel-Ionut

da pe pm id-ul si poate poate nu ma bati

 

@AG

discutam noi :angry:

 

@dayra

de tine ce sa mai zic,cam multi postati

Daniel-Ionut10.02.2010 16:39

m'a provocat!

Maye10.02.2010 16:47

Il bate AG chiar acum la nhl.

Ronnie10.02.2010 17:00

de gasca, gen.

Maye10.02.2010 17:03

de treaba , gen.

Daniel-Ionut10.02.2010 17:14

Nu stie ca de fapt i'am dat 3-2 lui AG!

AG10.02.2010 17:35

stie k mi'am dat autogol

Daniel-Ionut10.02.2010 17:38

Stie ca peste ani, doar rezultatul conteaza si fanii nu o sa isi mai aduca aminte ca am castigat printr'un autogol :D

AG10.02.2010 17:41

stie k peste ani , Banel va fi tot sclav la cioban

Nyghty10.02.2010 19:20

mi-a cam dat mucu la nhl azi,dar n-a fost vina mea :rolleyes:

Daniel-Ionut10.02.2010 19:56

S'a tuns :))

ssilviu_1910.02.2010 20:19

Campion absolut la x11

dayra10.02.2010 21:07

Silviu cu 2 "S"

1on10.02.2010 21:21

Numa' ce-a plimbat mâța.

dayra10.02.2010 21:24

Nervos.

1on10.02.2010 21:27

Își pune status-uri vulgare.

dayra10.02.2010 21:30

El vorbeste de statusuri vulgare :bananadance:

1on10.02.2010 21:31

Își pune poze la avatar si se mire c-o recunoaste lumea.

dayra10.02.2010 21:34

M-a recunoscut la meci si m-a tras de maneca.

1on10.02.2010 21:35

Visează la Romania Mare.

dayra10.02.2010 21:38

Stie ca sunt rasista.

Maye10.02.2010 22:19

Securista mica.

dayra10.02.2010 22:41

A"c"hmed, the terrorist.

1on10.02.2010 22:43

Nu stie in ce limbă scrie aici:

 

Ромыниа Маре-н веÐșиле хотаре!

Maye10.02.2010 22:45

Slav

«1109110111112113168»