@Daniel-Ionut
da pe pm id-ul si poate poate nu ma bati
@AG
discutam noi ![]()
@dayra
de tine ce sa mai zic,cam multi postati
@Daniel-Ionut
da pe pm id-ul si poate poate nu ma bati
@AG
discutam noi ![]()
@dayra
de tine ce sa mai zic,cam multi postati
m'a provocat!
Il bate AG chiar acum la nhl.
de gasca, gen.
de treaba , gen.
Nu stie ca de fapt i'am dat 3-2 lui AG!
stie k mi'am dat autogol
Stie ca peste ani, doar rezultatul conteaza si fanii nu o sa isi mai aduca aminte ca am castigat printr'un autogol ![]()
stie k peste ani , Banel va fi tot sclav la cioban
mi-a cam dat mucu la nhl azi,dar n-a fost vina mea ![]()
S'a tuns ![]()
Campion absolut la x11
Silviu cu 2 "S"
Numa' ce-a plimbat mâța.
Nervos.
Își pune status-uri vulgare.
El vorbeste de statusuri vulgare ![]()
Își pune poze la avatar si se mire c-o recunoaste lumea.
M-a recunoscut la meci si m-a tras de maneca.
Visează la Romania Mare.
Stie ca sunt rasista.
Securista mica.
A"c"hmed, the terrorist.
Nu stie in ce limbă scrie aici:
Ромыниа Маре-н веÐșиле хотаре!
Slav