FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1108109110111112168»
Maye10.02.2010 11:24

pitica

red&blue_boy10.02.2010 11:24

constiincioasa !

pentru dayra .

 

 

@ maye : proalcool !!!

dayra10.02.2010 11:28

anti-alcool si anti-tutun

Daniel-Ionut10.02.2010 11:43

Corigenta la franceza

Si o sa ma ajute sa rezolv un rebus in franceza pentru pana luni :happy:

Maye10.02.2010 11:49

Nu a auzit de Dragos Rosca

S.S.Lazio10.02.2010 13:54

alt malac .

AG10.02.2010 13:54

prajina

S.S.Lazio10.02.2010 13:55

racoleaza tipele de pe forum ..

MikStelista10.02.2010 13:57

Nu stie ca's surioara lui Ag :)

RobYnho10.02.2010 14:01

Fan mj.

Nyghty10.02.2010 14:05

o alinta pe MikStelista facand-o doar fan mj :)

dayra10.02.2010 14:59

Nu e fan mj.

Nyghty10.02.2010 15:02

continua sa aiba surse/informatori si asta ma sperie

AG10.02.2010 16:13

nu stie k mj inseamna MUlE Jiji

Daniel-Ionut10.02.2010 16:17

M'a ciuruit la NHL :unsure:

MikStelista10.02.2010 16:18

A primit ce a meritat

Daniel-Ionut10.02.2010 16:20

Se bucura de raul meu... :spank:

MikStelista10.02.2010 16:23

Cere pumni :boxing:

Daniel-Ionut10.02.2010 16:25

Delireaza :blink:

Vrea sa ne :boxing:

dayra10.02.2010 16:30

Ii e frica de manusa de box

AG10.02.2010 16:30

se ia de sormea :boxing:

Nyghty10.02.2010 16:31

nu are curaj sa ma faca la nhl..ii e frica ca adoarme jucand

Daniel-Ionut10.02.2010 16:32

Il fac oricand la NHL...

AG10.02.2010 16:32

il fac si cu okii inchisi

dayra10.02.2010 16:34

Daniel-Ionut se ia de sor'sa si el ma ameninta pe mine :boxing:

 

 

«1108109110111112168»